Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Első házassági évfordulóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első házassági évfordulóra mit adtatok a férjeteknek? Tanàcstalan vagyok van egy fél éves babànk és a munkahelyén pont éjszakai műszakban lesz. Ötletelnétek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 7. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyomány: első randinkon (előtte ismertük egymást) egy üveg bort vittem neki. Ráfestettem 0. Kapcsatunk rajtköve. Attól a naptól voltunk 1 pár. Azóta minden évben egy üveg feliratozott bor +néha torta az ajándék. Mi így jegyeztük az időt.
2018. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmi konkrét ajàndék, így beszéltük meg, mert mindketten feleslegesnek tartjuk. Az évfordulóinkat mindig fix közös programokkal ünnepeljük.

Èvforduló: mozi és fagyi ( az 1. randinkon is ez a program volt, ezért vàlasztottuk.

Hàzassàgi évforduló: Abba az étterembe megyünk ebédelni ahol au esküvőnk utàni ebéd is volt.:)

Azért is egyedi, mert az év többi részében ezeket nem csinàljuk. Egyébként 6 hónap van a kettő között:) Így évente 2 évfordulót ünnepelhetünk:)

2018. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mit ajándékoznék a férjednek, bár már elmúltam 60 is. Kaptam, adtam, jó pár száz ajándékot, hallottam is egész érdekeseket, balsafa, análszex, márkás viszki, festmény, letöltött zenék, homár...

Ajándékot azért ad az ember, hogy a másik örüljön neki, esetleg vágyik rá, de nem szánna pénzt rá, vagy csak úgy.

A gyerekcsináláson kívül volt már valami más közös programotok? Egy év házasság után nem tűnt ki, hogy érdekli-e valami?

2018. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te mi a fenéért jàrsz ide 60évesen? :) te csak ne adomànyozz az én pàromnak semmit meg ne tarts kioktatàst. Azért mert ezen az oldalon ebben a kategóriàban àltalaban sirànkoznak, én pedig feldobtam egy pozitív témát ide kellett írni, hogy belém köss és kioktass. Az 1ev alatt a gyerekcsinàlàson kívül? Bravo 11eve vagyunk együtt... Tavaly hàzasodtunk össze. De mi közöd egyàltalàn hozzá? Tanàcstalan voltam kívàncsi voltam történetekre nah bumm. Ne itt okoskodó velem te vén xar köszi
2018. júl. 12. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 :XD, már ezért megérte felkelni. Azét járok ide, mert érdekel a társadalom legalja is, amúgy ritkán látom mostanában.
2018. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem :) akkor te valami felsőbbrendű lény vagy. Aki egy anonim oldalon hazudik még a korát is illetően és sokkal többnek képzeli magát mint aki. Bravo 🤔
2018. júl. 12. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

#6, örülök, hogy már nem feszülsz annyira. Feltettél egy kérdést, hogy szerintünk minek örülne az a pasi, akivel 11 éve együtt élsz?

Ha repülőmodellező, a balsafa nagy ajándék, az anál, viszonylag nyilvánvaló (szerintem maradj annák,olcsó, kényelmes, nem kell utána járni),

én a bécsi állatkertbe vittem a kedvesemet (még csak 3 éve élünk együtt), mert oda van a pandákért, Kínára meg nem futja, legközelebb egy giga nagy buborékos fóliát fog kapni, mert imádja szétnyomkodni - valahogy rájön arra az ember, hogy mi lesz a jó.

Ha már kérdezted, ezért kerültem ide:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..



De akkor most végül is, hány éves vagyok? Nemrég még vén szar 60-nak mondtál, de szerinted már az is hazugság.

Identitászavarom kezd lenni, holnap első dolgom egy pszichológus lesz.

Becsüld meg az emberedet, sokat bír!

2018. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂 Jót kacagtam. Viszlàt
2018. júl. 13. 07:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Identitás zavar? Az utolsó előtti válaszod alapján gondoltam, hogy kizàrt, hogy egy 60as ilyet írogasson. X D? ugyan ugyan. Nagyon nagyon primitív vagy, hogy odàig jut a tudatod, hogy anàl.Ne haragudj, kutyàt nem érdekli már, hogy a te kedveseddel mit csináltatok 😂. Miért linkelsz nekem? Szakadj már le rólam
2018. júl. 13. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!