Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki együtt maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki együtt maradt kamaszkori/első szerelmével?

Figyelt kérdés

Ha gondoljátok, írjátok le, hogy:

mióta vagytok együtt

nagy szerelem volt-e

hogy jöttetek össze.



2018. júl. 7. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen párt ismerek a környezetemben, középiskolában jöttek össze, a lány főiskolás koromban évfolyamtársam volt, aztán otthagyta a sulit, nem ment neki, talált olyan munkát, amivel jól elvan, akkoriban házasodtak össze, ma már van két kislányuk.
2018. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimet is nyugodtan mondhatnám. Általánosban jöttek össze (7-8), azóta együtt vannak :p
2018. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is a környezetéből ismerek ilyet. Általánosba jártam velük. 7.-be jöttek össze, ma már 47 évesek. Azóta is együtt, jóban - rosszban.
2018. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekem ő a párom. 30 éve jöttünk össze, aztán volt pár év szünet, mindkettőnk másfele próbálkozott, de végül újra egymás mellett kötöttünk ki. 22 éve házasok vagyunk, gyerekkel.
2018. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

az én környezetemben ez egyáltalán nem ritka, két osztálytársam 25 évesen sszejött, most született meg kisfiuk, egy karra jártak az egyetemen, mindeketten tanárok. Tudom, hogy hatalmas szerelem volt az első két évben, aztán a fiú egyszer félrelépett, onnan hogy a barátnője megbocsátott neki már minden kivánságát leste és AZÓTA is nagyon megbecsüli és szégyelli magát. (csak egy részeg csók volt.)

Nem tudom ez ide számít e de én 18 évesen jöttem össze a férjemmel, ő akkor volt 21 és én még gimibe jártam. 2 év után elhatároztam, hogy szakítok emrt elmúlt a szerelem és inkább élek szenvedéllyel, szerelemben majd az uj párommal mint h békés kicsit unalmas szeretetben vele. Na ez addig tartott mig egyetem második évében el nem mentem erasmusra fél évre. Piszkosul hiányozott és kijöttem abból az akkori hullámvölgyből, a következő évet utazgatással töltöttük (együTT) ami még jobban összekapcsolt minket és megszűnt az unalmasság érzés, most 30 vagyok és már összeházasodtunk, gyereket szeretnénk. Soha nem bántam meg h vele maradtam.

2018. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen jöttek össze a volt osztálytársaim nem 25 :D
2018. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazán jó ilyeneket olvasni. Ment mindenkinek a zöld kéz!
2018. júl. 7. 11:09
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Szep es jo bizony.

De ez ma mar csak gyerekmese.

Konstatald azt is, hogy 1-2 kivetellel ezek mind kb rendszervaltas, vagy azelottiek, akik osszejottek, mas kor, mas nezet, mas rendszer, akkoriban sok ilyen volt, nem ment ritkasagszamra ez. Ma mar...alom, delibab.

2018. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Akkoriban még nem létezett a facebook, sötét idők ezek harry.
2018. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi elsők voltunk mindenben egymásnak.


Aztán jöttek hullámvölgyek, kétségek, de mindig visszataláltunk egymáshoz.

2018. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!