Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon milyen következményei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen következményei lehetnek h az 5,5 évesünk meglátott?

Figyelt kérdés
Reggel azt hittük még alszanak a gyerekeink a másik szobában. Egyszer csak megszólal mellettünk apa te mit csinálsz? Tényleg nem hallottuk átjönni.
2018. júl. 26. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,nem igazán fogta fel.Azt kell mondani apa szeretheti anyát:))
2018. júl. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell pánikolni, kiabálni, egyszerűen maradj nyugodt. Őszintén mondd el, hogy szerettetek volna csak kettesben lenni, és szerelmeskedtetek. Legközelebb kopogjon, ha látja, hogy zárva az ajtó.

Egy zárható ajtó megoldja az ilyen gondokat. :)

A gyereknek igazából az okoz ilyen esetben traumát, ha a szülő kiakad, pánikol, mert abból azt érzi, hogy most valami nagy baj történt, rosszat csinált valaki. De azt se érti, hogy ő a rossz, vagy az, amit látott. Ezért kell nyugodtan, természetesen viselkedni.

2018. júl. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor jonnek a "lebirkoztam anyat", meg a "faztunk, ezert kicsit osszebujtunk", "huncutkodunk" szovegek. Annyi kovetkezmenye lesz, hogy az ovoneni kicsit maskent fog ratok nezni, mivel neki mindig reszletesen elmeselik az ilyen sztorikat a gyerekek... (Tapasztalat, en is ovono vagyok) Nem tudom, hogy konkretan nalatok mennyire kemeny jelenetet latott, de ha csak egy sima misszionarius pozt, akkor erdemes nem foglalkozni a dologgal, hogy mielobb elfelejtse. Azert jo lenne valami olyan megoldast kitalalni, hogy ne tudjon eszrevetlenul bejonni egy gyerek, es ne legyenek tarva az ajtok a haloszobaban.
2018. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Most pár hétig minden Barbie babája meztelenül dugni fog, erre számíts! :DD
2018. júl. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
"Egy kicsit megszeretgettem anyát, tudod, a felnőttek szokták egymást így szeretgetni, átölelni."
2018. júl. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi azt mondtuk hogy csak birkoztunk.
2018. júl. 26. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Előző: Mi a tökömért számít ebben a kérdésben, hogy falun laknak-e?
2018. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Többször láttam anyáékat ennyi idős koromban. Nem nagy kaland. Idővel rájön mit látott, de ennyi. Teljesen mindegy, hogy kamuzol vagy igazat mondasz e neki, ha rákérdez. A lényeg, hogy ne szídd le érte. De ez mindenre igaz, amit az őszinte kíváncsiság vezérel és fizikailag nem hordoz veszélyes.
2018. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. júl. 26. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!