Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sosem fog elvenni feleségül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fog elvenni feleségül? A párom szülei nagyon gazdagok talán azért?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt,én 16 voltam,ő 17 mikor elkezdtünk járni , van 2 gyermekünk, 4 és 5 éves

Mind kettőnknek nagyon jó családi hátterünk van , jól lettünk felnevelve.


2018. aug. 3. 23:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ffi akkor akar elvenni vkit ha szorosabbra akarja füzni a kapcsolatot.

De te már ott vagy neki családostul. Miért kéne elvennie

2018. aug. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Ha eddig nem vett el, akkor most hirtelen miért jutna eszébe? Szültél neki házasságon kívül két gyereket is. Ha előttük nem volt fontos a házasság, akkor most miért az? Mindent megadtàl neki törvénytelenül is.

Nem, nem fog elvenni. Hülye lenne lepapírozni és közössé tenni ennyi idő multán a dolgaitokat.

2018. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Milyen törvénytelenül? Ugy tudom nem jár börtön mert nem egy semmit érő papir után merünk gyereket szülni annak akit szeretünk. :O 2018 van azt hittem nem 1700.
2018. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom számít-e, de engem tizenkét év után vettek el, egy tíz és egy hat éves gyerekkel. Biztos voltam benne, hogy nem lesz esküvő már, nekem nem is lett volna fontos. Őt kezdte el foglalkoztatni a gondolat, és kb egy évig tervezgetett, majd megkérte a kezem.
2018. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy kettes élettársak is osztoznak a vagyonon ennyi idő után.
2018. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Látom a pontozás az megy mert vki őszinte,nem is értem az élettársak gyerekeit miért nem veszik el a szüleiktől,és tiltják be a válást stb..
2018. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
Sima kamu kérdés,nem részletezem miért.
2018. aug. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%
7-nek igaza van! xD Szerintem ugyanarra gondolunk. xD
2018. aug. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
7-8. Attól még valakit érdekelhet a kérdés és a válaszok is. ;)
2018. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
3-as! A "semmitmondó papír" a legtöbb nőnek a lánykori álma!
2018. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!