Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ugye nem olyan hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugye nem olyan hatalmas gond, ha nem egy kiégett nőt szeretnék majd elvenni feleségül?

Figyelt kérdés

Nyilván azt mond, amit akar a pasik számát illetően, de azért vannak árulkodó jelek egy ember személyiségében erre vonzóan, pl. liberális véleménye erről a területről stb.


Jobban örülnék majd egy olyannak, akin nem ment át fél város, megye. Amolyan szolidabb feleséget. Persze még nem most. :D


Vagy titeket ez nem izgat, nem érdekes, mennyi emberrel volt előttetek?


2015. júl. 5. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
én is így vagyok vele kell a fenének olyan akiben benne járt a fél megye ki használt kapcarongy
2015. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Engem egyetlen dolog érdekel a leendő életem párjával kapcsolatban, hogy kölcsönösen szeressük egymást, semmi más nem számít.
2015. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Nagy fába vágtad a fejszédet. :D Nem nagyon szaladgálnak az utcán olyan lányok, akik ne lennének túl minimum egy tucat péniszen. Akikben meg kevés hímtag vendégeskedett eddig, azok meg mind foglaltak.
2015. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Úgy választasz, ahogy akarsz, a te dolgod, ehhez senkinek semmi köze.

Engem nem igazán izgat, más értékek alapján választottam, talán ezért is választottam ilyen jól.

2015. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Nőként szólnék a témához.

Egyáltalán nem gond.Csak az évek során azt ne tedd,amit az én férjem.Veszekedéskor nem egyszer a fejemhez vágta már,hogy azért nem volt sok pasim,mert biztos nem kellettem senkinek.Nagyon fáj,és az önbecsülésemnek sem tesz jót.Neki két hosszabb kapcsolata volt előttem,nekem egy.Sosem tudtam volna szerelem nélkül lefeküdni senkivel.

2015. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
HA megtalalnad a masik feled, nem erdekelne, hogy milyen volt az elete elotted, pontosan tudnad, hogy mindig es mindenkiben teged keresett ... Akosnak van egy erre utalo idezete, "Csak az a multad, amire velem egyutt emlekszel"
2015. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Nehogy a szolidabb nő aztán rádöbbenjen több év házasság után, hogy egy csomó dolgot ki szeretett volna próbálni az életben...


Jobb az, ha a nőnek is sok szexuális tapasztalata van és nem motoszkál a fejében a kisördög, hogy "mi lett volna, ha".

2015. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Engem csak az zavar, ha neki volt több partnere. De ez körülbelül az utolsó szempontom párválasztásnál. Annál is inkább, mert ellenkező irányba is elsülhet, ahogy az előző írta.
2015. júl. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

szórakozni a legjobb fajta az ilyen de komolyabb kapcsolatot ne viccelj! :D ha olvasott volna mesét tudná hogy olyan ott sincsen ilyesmi.

majd pont én becsülöm azt amit más se :D

2015. júl. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%
na meg én is erkölcsös,tiszta lelkű ember vagyok :) így elvárhatom a legjobbakat.meg amúgy is mondjuk ez nem oszt nem szoroz.
2015. júl. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!