Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Probléma a házasélettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma a házasélettel?

Figyelt kérdés

Dióhéjban a lényeg, hogy a férjem kevés szexel is el van mint hal a szatyorban..pedig most vagyunk abban a korban, hogy most kellene a legaktívabbnak lennünk (29,32 évesek vagyunk).

Havonta olyan 3 max 4 alkalommal vagyunk együtt :( Én már jeleztem neki hogy nekem ez kevés, de mindig fáradt ezért nem igen változik semmi.

Nálatok is vannak ilyen bajok? Hogyan kezelitek a helyzetet?


2018. aug. 5. 16:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Ki kell deríteni mi a probléma és hogy tudjátok megoldani. Pl ha munka leszívja akkor menjen máshova dolgozni.
2018. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Az ilyen férfi mindig gyanús ilyen-olyan okból kifolyólag.
2018. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, csak mi még fitalabbak vagyunk.
2018. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha esetleg a munkahely nem szívja le,szívd le te.
2018. aug. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#1

Vagy ha a munkehelyEN szívják le, akkor menjen máshová lakni. :D

2018. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
azért 32 évesen ez elég kevés igény a részéről....
2018. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hát másik munkát tuti nem akarna, na meg én sem akarnám, jelenleg épp tanul is azért, hogy fentebb tudjon lépni és jobb megélhetést biztosítson számunkra (van már 2 gyermekünk). :)

De ő akkor is fáradt, ha épp itthon van pihenőnapon :/

2018. aug. 5. 16:57
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
Nem rosszindulatból, de szülés után nem változott meg a tested? Gesztusokkal kifejezi, hogy vonzódik hozzád?
2018. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
Aki nem eszik otthon, az eszik máshol.
2018. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem mondom hogy nem változott meg a testem mert sajnos kicsit de, de állandóan azt szajkózza hogy csini vagyok neki, nem vagyok neki duci, így tetszem neki ahogy vagyok. Ölelgetni is szokott minden nap, puszikat ad, tehát kimutatja hogy szeret, de esténként ahogy elaltatjuk a gyerekeket ő is álmos lesz, kajak mintha 3 gyerekem lenne :/ :D Ki tudná aludni a tehénből a borjút :/ Napközben is ugyan ez, ha leteszi magát egy kicsit aludna el.

Régen míg csak jártunk és hétvégenként találkoztunk szinte az egész hétvégét ,, együtt,, töltöttük, volt hogy hajnalban felkeltett mert rajta volt :) De most...én kelek fel hajnalban arra hogy horkol.

2018. aug. 5. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!