Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon frusztral a dolog....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon frusztral a dolog. Normalis, vagy igazam van?

Figyelt kérdés

A ferjemmel es az 1 eves kislanyunkkal par honapja költöztünk elsö közös kis lakasunkba. Csupan 39 negyzetmeter es tetöteres, szeretem es egyenlöre nem zavar, hogy kicsi, igy harmunknak eleg es mindig rendet tartok.

A problemam, hogy az egesz csaladjat ide akarja hozni es mar a gondolat is frusztral. Elöször is nem tudom, hogy gondolja, hogy a nagyszüleit elhozza hozzank 2 honapra nyaralni, 1. A pici lakas miatt, 2. Mar nagyon idösek. 3. Ö egesz nap dolgozik, kesön jar haza es nekem kellene egesz nap velük lenni....nem akarom megbantani, meg csak jövö evre tervezi, es inkabb nem szolok hatha a vegen megsem lsz belöle semmi es megbantani sem akarom. A masik a nagynenije akit szinten uhy emlegette hogy hosszu hetekre majd idehozza...persze amerikaban elnek ezert több idöre. A nenikeje allandoan olyan gyereknevelesi tanacsokkal latja el amivel en abszolut nem ertek egyet...es amugy is, nem tudom elkepzelni, hogy össze legyek zarva 2 honapra , teljes privat eletemtöl megfosztva...miota van gyerekem, különösen erzekeny vagyok es a nyugodsagra vagyom...igazabol teljesen megfelel nekem igy a napirend es az egesz nap gyorsan elmegy meg ö dolgozik en pedig a picivel fözök takaritok setalunk stb...nem lenne ellenemre ha mondjuk 2 hetrö lenne szo, az en szüleim is eljöttek 4 napra, persze az ö csaladja is jöhet de igy honapokra, teljesen ki vagyok akadva...



2018. jún. 12. 15:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Igazad van, de nagyon gyenge személyiségnek tűnsz. Ennyit nem tudsz elmondani a féjednek?
2018. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van
2018. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
11%
Hát, tudod, amit neked szabad, azt neki is. Ha te odavitted a szüleidet, akkor ő is odaviheti a sajátjait. Amúgy meg hármótoknak is nagyon pici 39 nm, nemhogy még a vendégeknek.
2018. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. Nincs ebben semmi rossz vagy sértő, ha ezt így elmondod neki. Két hónapig szex se lenne, az tuti. És azt se várhatja, hogy te szórakoztasd őket, miközben dolgozik. Vegyen ki szabit.
2018. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kénytelen leszel vele beszélni erről. A szőnyeg alá söprés "hátha megússzuk" alapon nem megoldás, főleg nem egy olyan párkapcsolatban, ahol közös gyerek is van (talán amúgy is szerencsésebb lett volna előbb közös lakásba költözni, és utána gyereket vállalni, hogy az ilyesfajta nézeteltéréseket azelőtt tisztázzátok, mielőtt gyereket vállaltok).

Az egy dolog, hogy pár napra eljönnek a családtagok, de a több hetes/hónapos látogatás azért mégis sok, kisbaba mellé pláne. A több hétre érkező vendégeknek béreljetek vendégszobát, airbnb-t a közelben.

2018. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

2 HÓNAPRA?


Uramisten... kizárt, megmondanám, ha ezt véghez viszi, akkor addig én máshová megyek aludni/lakni.

2018. jún. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Bence_ ***** válasza:
57%

Hogy fér el 2 ágy?

Bereljetek nekik lakást.

Ők ilyen kultúrából származnak?

Vendégként se mennék így, nekem is van magán életem.

2018. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, neked is van beleszolásod. A gyereknek is nyugalomra van szüksége, meg nektek is. Az ember otthona nem átjáróház. Aki nyaralni megy az béreljen magának hotelszobát.
2018. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

39nm-en nyomorogtok 3-an,és még rátok költöznek néha a szülők?? 😱

Hogy bírjátok ezt? Mondjuk egy 1évessel még nem érzed kicsinek, de kb.fél év és te magad fogsz menekülni.

A másik, én biztosan nem kerülgetnék senki sem a saját lakásomban, főleg, ha ilyen kicsi a kéró. Még egy jót szrni sem lehet, mert mindenki hallgatja a fingást.

Keress a vendégeknek szállást. Mi így csináljuk, ha egynél többen akarnak jönni. Bár mi 4-en vagyunk 70nm-en,de konfort szempontjából nagyon zavaró, ha más is itt van

2018. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

3-as, csak nem mindegy, hogy a saját szülei 4 napig voltak ott, a férj pedig a nagyszüleit/nagynénjét 2 hónapra akarja.

Azért baromira nem ugyanaz.

2018. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!