Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti irigyeltek másokat, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti irigyeltek másokat, akik most házasodnak?

Figyelt kérdés
Én két éve mentem férjhez és jó a házasságunk. De ahogy mesélik a kolléganőim, hogy készülnek az esküvőre, kicsit elfogy az irigység, hogy milyen boldog és felhőtlen szakasza ez az életnek.
2018. aug. 28. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Inkább sajnálom őket, mert még előttük áll a harc, amiből vagy kijönnek együtt, vagy mennek a levesbe.És ez nem séta galopp.
2018. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Irigylem ? Dehogy inkabb orulok nekik.

Nem ertem az irigyseget

A hazassag ertelme nem az eskuvo

2018. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
fingjuk sincs minek örülnek előlre!
2018. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a házasság összességében több boldogtalanságot okoz, mint boldogságot. Egy rossz kapcsolat rosszabb, mint az egyedüllét.
2018. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Én nagyon nem értem ezt a házasság dolgot, teljesen különbözik a személyiségemtől.


Szóval egyrészt hidegen hagy, másrészt viszont csodálom... hiszen ez is azt mutatja, mennyire különbözünk mi emberek 🙂


Mások örömének meg inkább örülni szoktam, hiszen jobb egy vidám közegben élni, mint a szokásos magyaros melankolikus pesszimizmusban... 😃

2018. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Azokat irigylem akik mar 25+ eve hazasok es meg mindig boldogok. Maga az eskuvo csak kulsoseg, legtobbszor penz fuggvenye es csak a menyasszonyt hozza lazba. Az erdemi munka ez utan jon.
2018. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem irigykedek.

Inkább örülök a boldogságuknak, és álmodozom arról hogy egyszer az életben még nekem is lesz ilyen.

volt olyan időszakom (rossz házasság után) hogy inkább sajnáltam a házasulókat. De már eljött az hogy én is akarok még egyszer ilyet! De olyan igazit!!! Kimondani mindenki előtt, Isten színe előtt, hogy akarom őt.

42F

2018. aug. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem idén házasodott, én három éve. Szép esküvője volt, jó buli, de nem irigyeltem ezért.
2018. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Annak ellenére, hogy nekem még nem volt benne részem, egyáltalán nem irigylem. Sőt velük örülök, és azt kívánom, hogy nem a rossz statisztikát erősítsék, ki tudjanak tartani egymás mellett szeretetben, tiszteletben, hűségben.
2018. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem. Nő létemre a hideg kiráz ettől a formaias, puccos színjátéktól. Én megmondtam páromnak, hogy nekünk ilyen nem lesz. Hivatalba be tanúkkal, aztán családi vacsora. Az egoizmusomat kiélem majd egy fotózásban, mert soha nem volt rajtam olyan szép ruha, de annak a kedvéért nem fogok egy egész eseményt leszervezni. Pár szép kép, amit be lehet keretezni, többre nem vágyom. Alapból a szervezés kikészít, hát még ebben az esetben a sok íratlan szabállyal, elvárással...stb.

Na mindegy. Visszatérve, én vagy örülni szoktam, vagy értetlenkedni picit, mikor nagyon korainak gondolom a dolgot, vagy más okból indokolatlannak. De igazából ő dolguk, egy kósza gondolatnál nem több, fél perccel később már azon gondolkodom inkább, mit főzzek.

2018. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!