Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet ez válóok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez válóok?

Figyelt kérdés
17 éve élek házasságban a feleségemmel, de a szexuális életünk kimerül havi egy alkalomban. Nekem ez mindig is kevés volt, de ő azt mondta hogy neki még szinte ez is sok, és csak miattam teszi meg. Jelenleg emiatt már egy depressziós és pesszimista emberré váltam, de otthon próbálom mindezt nem érzékeltetni, segítek neki mindenben. Viszont a belső feszültség már-már elviselhetetlen, egy ideje már az oldalam is fáj. Az lenne a kérdésem, hogy ez lehet-e válóok, vagy sokan élnek így még rajtam kívül?

2018. szept. 19. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy,ki hogy él? A te életedet te éled,ha neked nem jó,akkor igenis változtatni kell.
2018. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Mindig ilyen volt, vagy az évek alatt lett ilyen?

Ha mindig ilyen volt, akkor h..lye voltál, hogy mellette maradtál, ha neked akkor is kevés volt ez. Ha meg akkor elég volt, akkor most is legyen elég, és emiatt meg ne hagyd el.

Ha meg megváltozott, akkor jó lenne kideríteni, hogy mi volt az oka.

Elégítsd ki magad és akkor problem sloved. Nem tudom, hogy mennyi idős vagy, de jó lenne belátni, hogy nem a szex a legfontosabb. Most pl. lehetsz mennyi? 40-50 közötti? Most emiatt felrúgnál egy kapcsolatot? Plusz honnan tudod, hogy fogsz egy olyan nőt találni, akivel le tudnád élni az életedet?

Ha jelen kapcsolatban csak a szex hibádzik, akkor azon lehet javítani.

Beszélj sokat erről a pároddal és oldjátok a feszültséget, mert annak oka van, hogy neki csak ennyi elég.

2018. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Nemhogy lehet válóok, hanem konkrétan ez a leggyakoribb válóok. A párok elhidegülnek egymástól, megunják egymást, keresnek mást, félresugnak vagy nem dugnak, majd elválnak egymástól.

Szex nél kül nem házasság a házasság. Szex nélkül a haverjával él együtt az ember, a házasság pont attól több minden más társas kapcsolattól, hogy intimitás is van benne.

2018. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

#3


Nem kell ahhoz házasságban élni, hogy szex legyen egy kapcsolatban. Élettársi kapcsolatban is van szex.


A házasság nemcsak a szexről szól. De sokan nem fogják ezt fel épp ésszel!

2018. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
2-es. Régen is ilyen volt, de annyira kishitű ember voltam (és vagyok), hogy úgy gondolom nem kellenék senkinek. 43 éves vagyok, feszesen izmos, 180+ magas, vezető beosztásban dolgozom, több diplomám van. Viszont mégis úgy érzem, senkinek nem kellenék.Nincs problémán az ismerkedéssel, barátságos vagyok, bármiről képes vagyok beszélgetni stb. Viszont ez a szex téma egy lehetetlen küldetés a számomra, már az is megfordult a fejembe hogy befejezem a földi pályafutásom. 17 év alatt még nem láttam a feleségem ruha nélkül, úgy érzem elment az élet mellettem, nem igazán látom már értelmét a kínlódásnak. Mások korlátlanul élvezik a testiséget, mindent kipróbálhatnak. Most minden hülyeség nélkül mondom, egy hajszál választ el attől hogy beleőrüljek. Nálam ez már túllépett azon a határon, amikor az ember csak kesereg. Én már naponta többször szédülök, elsötétül a világ, szívritmuszavarokkal élek együtt. Nem tudom hol kaphatnék segítséget.
2018. szept. 19. 20:27
 6/29 anonim ***** válasza:
48%

Ne haragudj, de te nem vagy normális, Kérdező! Ha tényleg magas, jó kiállású, magára odafigyelő, intelligens negyvenes vagy, akkor 20-tól 99-ig bárkit megkaphatsz!

Hab a tortán, ha van is mit a tejbe aprítanod.


(32N, tőbbdiplomás, magára odafigyelő, gyermektelen középvezető)

2018. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Eleve pszichés eset vagy, úgyhogy először egy pszichológust tudnék ajánlani.

Azért az eléggé beteges, hogy valakinél már az őrület és egyéb testi tünetek jelentkeznek, ha nincs szex.

Nem szabad, hogy ennyire hatalmába kerítsen téged ez.

Gyenge jellem vagy, mert nem te irányítod az érzéseidet, hanem ők irányítanak téged.


Ha nincs gyerek, akkor válj el, és ne szenvedj tovább. Mert ez már a szenvedés ne továbbja, önkínzás, és beteges viselkedés.

2018. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet válóok,amivel te nem tudsz együtt élni. Ha én lennék a helyedben, elválnék, helyrehoznám az önértékelésem (szakember segítségével) és megkeresném a társam. Ehhez soha nem öreg az ember!
2018. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Minél hamarabb lépned kell így vagy úgy ezt le kell zárni a testiség éppen olya fontos mint az evés ivás. Tehát ajánlom figyelmedbe a kapcsolatváltász. Így nem lehet élni egy életet. Nagyon sajnállak átérzem mit érzel de lépned kell ha jót szeretnél magadnak. Keresni egy hölgyet minél hamarabb erre a célra egyenlőre.
2018. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthetö!

Szex soran föleg olyannal akit szeretünk rengeteg „boldogsag“ szabadul fel.

Ha valaki ezt nem kapja meg ingerüle valik:

Szoktak mondani ha a test nem boldog a lélek sem

En is hasonloan vagyok ,ferjem egyre ritkabban igenyli

en meg a falat kaparom mert egyszeruen hianyom van

En is feszülte valok,minden aprosagon durranok

Szex utan 2 napig meg pillangot lehetne velem fogatni🙂

de amikor masfel-2hete mar nincs szex en is nehezen birom

2018. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!