Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálad válóok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad válóok lenne, ha a házastársad meghízna?

Figyelt kérdés
Nem saját magam miatt kérdezem (egyedülálló vagyok és átlagos testalkatú), hanem tényleg konkrétan a TI válaszaitok érdekelnek. Nem általánosságban, hanem a konkrét, meglevő házastársatokkal. Elválnál tőle, ha kövérebb lenne?
2015. márc. 3. 13:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
nem
2015. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

kövérebb? nem.

de +10 v +60?

ha betegésg miatt akkor nem

ha lusta lenne és átmenne igénytelenbe akkor erősen elgondolkozni az élethez való hozzáállásán

2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Gondolom, hogy 250 kg-ra gondolsz.

Ugyanúgy az sem lenne válóok, ha 40 kilóra lefogyna.

2015. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Ha a mostani duplájára dagadna, és nem betegség (nőknél terhesség is ide tartozik) miatt, s nem is akarna lefogyni még az egészségére tekintettel sem, az biztos, hogy megrontaná a kapcsolatunkat.

10-20-30 kiló, biztos nem befolyásolna.

2015. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

De miért? És mennyivel?

Terhes és felszed 20 kg-t? Nem baj, általában úgyis lemegy utána.

Betegség miatt? Arról nyilván nem tehet.

50 éves korában már nem ugyanolyan, mint 20 évesen? Ez sem gond.

És mit értesz az alatt, hogy kövérebb?

Rajtam szerintem plusz 10 kg sem lenne kövér, mert nagyon magas vagyok. Van, aki meg már plusz 2 kg-tól is rosszul van.

2015. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Ha a külsejéért szeretném akkor igen, ha azért amilyen belül akkor nem...Nade hosszútávon van jövője eleve egy olyan házasságnak, ami felületes és nem a belső értékeinkért szeretjük egymást? Szerintem nincs, szóval nem lenne túl nagy kár érte...

Mindemellett, ha ha azt venném észre, hogy ez az állapot már az egészségét veszélyezteti, akkor biztosan figyelmeztetném, hogy tegyen ellene...

2015. márc. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Miért válnék el tőle? Nem a teste miatt jönnék valakivel össze.Ha szeretek valakit,elfogadom olyannak,amilyen.
2015. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Nem. A férjem hízott a megismerkedésünk óta, de eszembe nem jutna ezért válni. Mondjuk én is vékonyabb voltam, de én azért jóval kevesebbet híztam és szültem egy gyereket. Régen rossz az a házasság, amit a kilók befolyásolnak.
2015. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem. A kövérség nem csak annak lehet a következménye, hogy valaki sokat eszik. De ha sokat enne és így meghízna, akkor sem válnék el, ez biztos. Nem csak a testalkata miatt szeretem. Az biztos, hogy megpróbálnék beszélni vele, ha egyértelmű lenne, hogy az ő hanyagsága vezetett ide, de válni, azt nem.
2015. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Mi alapvetően nagyobb darabok vagyunk párommal mindketten, a vékonyabb férfiak nekem nem is jönnek igazán be. De azért nálam is van egy határ. Ha igénytelenségből, lustaságból (nem betegségből) szumóbirkózóra vagy "alig tud felkelni az ágyból"-ra hízna, hát az lenne a minimum, hogy elbeszélgetek vele a dologról, mármint hogy már nem kívánom. Nyilván nem azonnal tenném lapátra, de ha látnám, hogy ezek után sem tesz érte semmit, akkor sanszos, hogy válnék.
2015. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!