Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek valaszára vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek valaszára vagyok kívancsi évfordulós ajandék ügyében. Minek örülnétek? Részletesebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Szóval adott egy jó házasság,rendezett biztonsagos anyagiak és szinte mindenünk meg van már.Viszont a hazassági évfordulóra szeretnék valami meglepetést.Teljesen tanácstalan vagyok.Tudom most jönnek majd a kommentek,hogy nem ismerem a parom meg hasonló.De tenyleg minden meg van.Ti minek örülnétek női szemmel a tizedik hazasági évfordulóra?

Kérem,hogy ne oltsatok le mert komolyan kérdezem.Köszönöm a valaszaitokat.



2018. szept. 25. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Ki nem örülne egy x6M bmw nek? Viccet félretéve fingom nincs én is voltam már így akkor készítettem neki egy fém 21 szálas rózsacsokrot,azóta is kedvenc ajándéka
2018. szept. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, ha mindene meg van. Talán egy szép ékszert, ha szereti, készíttethetsz egyedit is. Mondjuk 10 kőből kirakott gyűrű vagy medál. Ha nem szereti az ékszereket, akkor élmény ajándékot adnék. Egy utazást vagy programot, aminek örülne.
2018. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es és 2-es.
2018. szept. 25. 10:24
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Ezek egyik se.
2018. szept. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

4+ Vidd el oda, ahol először találkoztatok+ egy kellemes, meghitt vacsora:)


Amit itt javasoltak, azok tárgyak, meg az unos- csontig rágott wellness.

2018. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem javasolt wellnesst. Én programot ajánlottam, amit szeret. Például egy meglepetés bulit a családdal, barátokkal.
2018. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én midig arra szavazok, hogy valami KÖZÖS legyen, mert ez mégis csak 2 emberről szól :)

És serintem egy élmény meg pláne hasznos és össze is kovácsol. Elutazni valahova, akár egy hosszú hétvége mondjuk egyik európai városban? :)

2018. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit én kaptam, és teljesen lenyűgözött: tíz olyan fénykép meg apróság, ami arra az évre emlékeztetett.

Tehát első randira utalva maga a helyszín (Margitsziget), és egy kàvéskanàl. Ahogy sétáltunk, egy kép volt a padon, az első közös nyaralàsról. Ahogy sétáltunk tovább, a virágok között volt egy babacipő, mert következő èvben született az első gyerek. Stb. A séta végén odaadott két repjegyet Romába, ahova évek óta el akartam jutni.

Nem az értéke miatt volt nagy meglepetés, hanem a bele fektetett energia miatt.

Volt olyan, amikor a munkahelyem előtt parkoló kocsit dugig pakolta szív alakú lufikkal.

Nekem az ilyen romantikus butaságok jönnek be legjobban.

2018. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Egy egyedi medált csináltattam amibe bevésettem egy szöveget és egy gyémánt van az elején. Meg sem mondom mennyibe fájt, egy autót lehetett volna belőle venni. Minden nap viseli, sokat jelent a számára.

Olyan láncon van,ami letéphetetlen, rozsdamentes acél és platinából van.

2018. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Fú ez az utolsó kettő is nagyon jó ötlet!
2018. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!