Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » (Házas) Férfiak! Ti szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Házas) Férfiak! Ti szoktátok csak úgy mondani nőknek, hogy csinosak?

Figyelt kérdés

2018. dec. 14. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
miért ne mondanánk? jól esik egy nőnek ha mondják neki, nálam ez alapvető udvariasság hogy mondom
2018. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
nem, pedig nem vagyok házas..semmi kedvem magyarázkodni később
2018. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
mit kell azon magyarázkodni?
2018. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
De egy házas embernek miért kell flörtölnie nőkkel? Nem elég neki, hogy a felesége csinos, kell a kis kukibizsergés?
2018. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan nő vagyok, de ezt egyáltalán nem tartom flörtnek, ahhoz baromi kevés, egy udvarias megjegyzésnek maximum. A férjem is meg szokta dicsérni a kolléganőit vagy a közös barátnőinket, alap kedvesség, semmi több.
2018. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Takarító vagyok, van egy házaspár is akikhez járok, főleg a nővel vannak közös témáink (macskák, befogadtam egy cicát tőlük:)). Ma a férj ment munkába, az egyik cica nyávogott utána, mire azt mondta, egy nőtől jobban esik a cicának a simogatás, pláne ha ilyen csinos. Nem tudtam hova tenni.
2018. dec. 14. 15:20
 7/13 anonim ***** válasza:
biztos, hogy a te kezed volt akkor a macskán?
2018. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
remélem nem nyelted félre a kérdést..XD
2018. dec. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ebben nincs semmi. Attól, hogy valakinek párja van még nem vakul meg és abban a szent pillanatban nem hal meg az összes olyan nő a világon aki külsőleg vonzó a számára. Én sem szoktam flörtként venni, ha valaki csinosnak nevez, inkább örülni szoktam, hogy sikerült épp nem lepukkant kinézettel kilépnem az ajtón reggel.
2018. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem szeretnék felmondani, nagyon szeretem a feleséget, jókat szoktunk trécselni, macskázni:) De feszültséget sem akarok.
2018. dec. 14. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!