Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Megtudnátok hogy a férjetek egy másik nőbe szerelmes (erre bizonyíték egy levelezés). Volt itt valaki ilyen helyzetben? Nem hoztam még fel neki hogy tudok róla.
2019. jan. 13. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele erről. Hogy ez most igaz-e stb. Ha tényleg másba szerelmes, akkor elválnék. Ezen nincs mit javítani.
2019. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én már mindig akkor rákérdeztem a dolgokra, ha még csak gyanúsan viselkedett! Ilyen a 20 év alatt 2-3x volt. Valahogy sosem féltem a választól és úgy érzem mindig sikerült még idejében megelőznöm ezzel a bajt! Légy bátor és magabiztos! ...és a legfontosabb amit tanácsolnék, hogy ha kiderül, hogy igaz, fogd úgy fel hogy kaptál te is egy új esélyt, újra szerelmesnek lenni és találni akár egy boldogabb kapcsolatot!
2019. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En 8 ev alatt egyszer langoltam fel egy pasi irant, nem csaltam meg a ferjem de a ferjem tudott rola. Bolcsen kivarta amig elmulik es of korsz elmult-azota sem beszelunk rola, mindketten tulleptunk rajta. Mas kerdes h nem szerelem volt csak fellangolas.
2019. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megbeszélném vele, mert nincs értelme együtt lennünk ha nem engem szeret.
2019. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy házasságon belül a férfi szerelmes egy nőbe, ott a feleség hibázott egy jó nagyot. Mennyi ilyet láttam már!. Előadja hogy mekkora szemét a férje, aztán meg kiderült, hogy csak csicskásnak tartotta a férjét. Addig ült magas lovon a feleség, amíg a férfi nem vágott vissza. Majd elváltak, azóta a pasas boldog házasságban él, született neki egy gyereke, a nő meg az összes társkeresőn fenn van mint egy dáma. Valójában senkinek nem kell! :D


Ha egy férfi jól érzi magát egy kapcsolatban, sosem, ismétlem: SOSEM lép félre!

2019. jan. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező! Rákérdeztél?
2019. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!