Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egyre nehezebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyre nehezebben viseli, hogy még mindig itthon vagyok a gyerekek miatt. Hogyan tudnék kicsit javítani a helyzeten, hogy lelkileg jobban viselje a dolgot?

Figyelt kérdés

Nem, én sem akarok a végtelenségig itthon lenni, de sajnos most nem tehetek mást, mert a gyerekeket hozni vinni nem tudnánk másként. 9, 6, 3 évesek.


Anyagilag valahogy megoldjuk, bár az építkezéssel nagyon lassan haladunk és nem élünk luxusban, de jut mindenre ami fontos, többek között a gyerekek fejlesztésére is. A férjem inkább lelkileg viseli rosszul a dolgot és nem tudom, hogy ez ellen mit tudnék tenni.

Egyre többször csúszik ki a száján néhány beszólás amit utána nem sokkal meg is bán és bocsánatot kér, de nekem mégis egyre jobban fáj ez az egész.


2019. jan. 24. 10:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
54%
Négy gyerek mellett dolgozom úgy, hogy a legkisebb kettő múlt, úgyhogy ez csak süket szöveg, amit előadsz. Ha a férjed nem bírja, akkor legalább négy órára legyél már hajlandó besegíteni pénzkeresésben.
2019. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
69%
De most konkrétan mi viseli meg a férjed?
2019. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
56%
Ez csak kifogás.Te nem akarsz dolgozni.Vannak ismerőseim,akik három gyerek mellett dolgozni járnak,megoldják.És nem babysitterrel.
2019. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
67%
Ha akarnád, megoldanád, ahogy a szüleim is megoldották, pedig nehezebb volt akkoriban.
2019. jan. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozz otthonról. Ma már számtalan olyan munka lehetőség van, amit otthonról is tudsz csinálni, akár online.
2019. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Látom nem tetszik, hogy más meg tudja oldani és nem bébiszitterrel és nem nagyival. Hogy gondolod amúgy? Hogy szakadjon meg a férjed egyedül a felelősségben? Milyen fejlesztésre KELL hordani a gyerekeket, amit ingyen nem ad az állam nevtanon keresztül?
2019. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%

Konkrétan mi zavarja ezen a férjedet? Fontos lenne.

Hogy nem adsz be a kasszába? Hogy szerinte "semmit" nem csinálsz? Vagy mi?

Amúgy nem egészen értem, az én környezetemben az a normális, hogy a gyerek 3 éves koráig valamelyik szülő nem dolgozik, hanem otthon van a gyerekkel.... Nálatok ez miért furcsa?

2019. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
65%
A legkisebb már 3 éves... Hacsak nem indokolt súlyos fogyatékosság miatt, már vissza lehet állni dolgozni.
2019. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
57%
Úgy tudsz segíteni a dolgon, hogy munkát vállalsz. Ha teljeset nem is tudsz vállalni, keress valami részmunkaidős állást. Mi lesz, ha kidől a férjed? Az 50 ezer Ft családi pótlék kevés lesz egy ötfős családnak.
2019. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
50%

Kimerült, ahogy te is gondolom.

32/f

2019. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!