Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabbak a haverjai mint én?

Figyelt kérdés

SZiasztok!


A helyzet a következő: Mindig rohangálunk párommal mindnefelé rokonokhoz, vagy lakásügyeket intézünk(összeköltöztünk nem rég), vagy az ismerőseovel lógunk. Ha véletlenül van egy kis időnk fellélegezni, akkor általában otthon ücsörgünk.


Gondoltam ezen a hétvégén elmehetnénk valamerre kettesben az egyik este, de mostanra is volt valami összejövetel tervben, csak hogy azt nem bírta a haverja megmondani, hoyg melyik este szeretné megejteni. Ez elég általános nála, és kezd a bögyömben lenni, mert sose tudunk előre tervezni miatta, és a végén csak ülünk otthon és várjuk, hogy akor most mi van.


Említettem ezt barátomnak, és mondtam hogy akkor szedje ki belőle valahogy, mert megint ugrik a péntek esti programunk így a haverja miatt, de erre csak az volt a reakció, hogy kb lecseszett engem, hogy most ezért miért akadok én ki, és hogy miért nem jó ha vasárnap megyünk(mikor másnap meló és max 1-2 órát tudnánk valamit is csinálni így este...).


Mit kezdjek ezzel a kis szervezetlen tökfejjel? :) Vagy talán a barátommal van inkább probléma?



2018. márc. 1. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A barátoddal.

Nekem a szüleim ilyenek voltak, én hülye meg mindig mindent felrúgtam miattuk.

Egy éve bátyámmal szépen felállítottuk a fontossági sorrendet.

Apu még most is előadja néha, hogy vagy szombat, vagy vasárnap lenne (disznóvágás, szülinap, erdőzés, stb) arra mindig azt válaszolom: vagy ott leszek, vagy nem.

Szépen megszokták, hogy normálisan kell szervezni.

2018. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogalmazódott benned ez a kérdés akkor a válasz igen. Fontosabbak neki. Ez ki is derült a leírásból. Nem akar veled közös programot szervezni, nem is érdekli. Az se érdekli, hogy neked ez rosszul esik. Hagyd ott, mert csak megkeseríti az életedet.
2018. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!