Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 19 éves vagyok, párom 30....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, párom 30. Szerintetek korai házasságra gondolnom? Még tanulok, diákmunkát végzek alkalmi jelleggel, de a párommal élek, neki van saját lakása, stabil állása.

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 22:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
79%
Ki tudod fizetni a saját megélhetésedet és az esküvőtöket a pároddal?
2019. febr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

nem


írtam, h. még tanulok és csak alkalmi munkáim vannak.

de 2 tanún és a szüleinken kívül nem is akarnánk meghívni senkit.

2019. febr. 4. 23:15
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Korai . Pláne úgy hogy a párod 30
2019. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

"Korai . Pláne úgy hogy a párod 30"


ezt nem értem pontosan.

miért lenne akkor korai, ha ő 30?


ebben a korban már szokás nősülni.

2019. febr. 4. 23:18
 5/46 anonim ***** válasza:
81%
Ha ennyire biztos vagy benne, hogy vele akarod leélni az életedet, akkor minek ilyen sürgősen házasodni? Majd ha lesz munkád, akkor el lehet ezen gondolkodni. Vagy majd egy-két gyerekkel akarsz az utcára kerülni, mert nincs semmid?
2019. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

miért kerülnék utcára a gyerekekkel????


egyelőre csak házasságon gondolkozunk.


ő elvenne, én is hajlok rá, h. meglépjük.


csak páran mondják, h. korai.

2019. febr. 4. 23:38
 7/46 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert te csak 19 vagy ő meg 30

Szerintem túl fiatal vagy hozza ,vétek lenne most eldobni a bldog szép fiatal éveid és egyből egy 30 éveshez lekötni magad , beleülni a kesz dolgokba

Ilyen fiatalon hazirobot akarsz lenni egy férfi lakásán? Nem akarsz meg szórakozni , élvezni az életet ,bulizni stb?

2019. febr. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó házasság után nem halunk meg,lehet élni,bulizni,együtt külön :O Meg nem mindenki akar 28 év30 es korára a fél város alá befeküdni,ez a szingli vagyok, keresem az igazit álarc a prostiságra..

40N

2019. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

nost is szórakotunk, koncertekre járunk, bulizunk, utazunk.


egy 30 éves nem 60.


jesszus...

2019. febr. 5. 00:29
 10/46 anonim ***** válasza:
96%
19 éves vagy, és rettenetesen tapasztalatlan, és naív a férfiak terén. Minek sietni a házassággal? A problémák később szoktak jönni, és nagyon macerás elválni. Ha igazán szeret, akkor később is el akar majd venni - ha meg nem, nem kell válásra költened. Hallgass a tapasztaltakra, nem véletlen mondják ezt - csak jót akarnak neked.
2019. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!