Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy introvertált és extrovertá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált és extrovertált ember jól ki tud jönni egymssal párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vannak saját tapasztalataitok amikor az ellenkező"típussal" jöttetek össze?

2019. febr. 12. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertáltság/extrovertáltság nem egy bináris kapcsoló, nem csak tiszta introvertált és tiszta extrovertált emberek vannak. Ez egy folytonos skála, vagy spektrum, ha úgy tetszik, amelyen bárhol elhelyezkedhetnek az emberek. Ha túlságosan messze helyezkednek el egymástól, akkor biztosan nem fognak kijönni: egy nagyon extrovertált ember kibírhatatlanul unalmasnak, befordultnak és otthonülőnek fogja tartani a nagyon introvertált embert, a nagyon introvertált ember pedig elviselhetetlenül harsánynak és társaságfüggőnek fogja tartani a nagyon extrovertáltat. Ha közelebb esnek egymáshoz, akkor működhet, persze, sőt, az a lagjobb, ha nem teljesen egy helyen vannak a skálán. A párom pl. extrovertáltabb nálan, de nem annyival, hogy ellehetetlenítené a kapcsolatunkat.
2019. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nagy hátrány amit észrevennék hosszú távon, mint introvertált, hogy ha extrémen extrovertált lenne a párom, akkor folyamatosan társaságba, bulizni kellene járnunk amit nagyon nem szeretek, főleg nem egy fárasztó hét után, amikor alig van szabadidőm.
2019. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Részben igen, mert az egyik felgyorsítja kicsit a másikat, míg a másik kissé "visszakapcsoltatja" a pörgő extrovertáltat.
2019. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább introvertált vagyok, a férjem extrovertáltabb, jobban szeret eljárni, csavarogni mint én. Mivel nem állunk extrémen távol egymástól ilyen téren, ezért teljes mértékben működik a dolog.

Ő néha kirobbant az itthoni dolgaim bűvköréből (olvasás, online sorozatok darálása, hobbijaim), és elmegyünk ide-oda. Én így gyakrabban kimegyek a világba . amit magamtól nem tennék, mert alapvetően nincs rá igényem, neki meg cserébe vannak pihenős, lustálkodós hétvégéi amikor pl alszik délután, vagy gépezhet, vagy játszunk valamit együtt- kártyázunk, társasozunk, gépen együtt játszunk, filmezünk, vannak közösen nézett sorozataink, vagy visszük a kutyát sétálni...ilyenek.

Mindenki kap és mindenki ad, de nem adjuk fel önmagunkat sem.

Pont annyira színesítjük egymás életét amennyire kellemes.:) 33/N, 30/F, 9. éve vagyunk együtt, 7+ éve házasok.

2019. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát.4-es külön jó volt olvasni a tiéd.Nálunk is hasonló a helyzet csak itt én vagyok 33/F Introv. egy picit.A feleségem 30/N Extrov.15 éve együtt és nagyjából működik is.Kíváncsi voltam hogy csak mi vagyunk ilyen földönkívüliek vagy másoknál is rendbe van így is minden.
2019. febr. 12. 19:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi két extrém introvertált vagyunk. Lehet mások megbolondulnának de nekünk jó így. Nem vágyunk sehova,nincsenek barátaink,egymással töltjük az időnket.
2019. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!