Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Introvertált vagyok és agyamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált vagyok és agyamra megy sokszor az extrovertált párom. Nagyon ki vagyok fáradva az együttélésbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

persze, próbáltunk szabályokat hozni, pl.:


- napi 2 óra énidőm lehet, amikor békén hagy, de ez nekem irtóra kevés, háromszoros szórzóval lenne ideális.


- szeretek egyedül aludni, szinte csak úgy tudom kipihenni magam, ő ezen meg van sértődve, tehát együtt kell aludnunk


- ő szeret eljárogatni, én nem annyira, de kéthetente megyek vele


- szeretem a csöndet, ő nagyhangú, túl sok az egész lénye, füldugót használok


- ő túl sokat beszél, sokszor feleslegesen, én csak akkor, ha van közlendőm, ha mondok is valamit, sokszor gyötör a kommunikációval


- nem szeretem a rokoni összejöveteleket, de bőszen látogatom a családját mégis, de ezektől nagyon lemerülök


a sor hosszú... én kezdek kikopni ebből a kapcsolatból, ráébredtem mennyire mások vagyunk.


amíg randiidőszakban éltünk, nem volt ennyire vészes, mióta összeköltöztünk, halálomon vagyok sokszor.


már nem lángol a szerelem sem, ami átsegítene a holtponton, mégis életvitelbeli problémák a súlyosabbak, gondolom az érzelmek másoknál is idővel takarékra kerülnek.



2018. nov. 18. 00:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

nem világos,hogy milyen helyzetben használsz füldugót?

pl ő mondjuk éppen telefonál,közben nagyokat röhög és akkor bedugod?

vagy mondjuk az én időd alatt rakod be,ezzel is teljesen kizárva őt addig?

2018. nov. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Introvertáltként teljesen megértelek,nekem volt kapcsolatom ami ilyenek miatt ment szét,pedig tényleg próbáltam alkalmazkodni.
2018. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%
Oh, én tökéletesen megértelek.
2018. nov. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Engedjétek el egymást, és keressetek mindketten hozzátok valót.
2018. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
23%
Mondjuk egy házasságban már az egyedül alvás igénye eléggé irreális lenne.
2018. nov. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
72%
Napi hat óra énidő. Hmm, szerintem keress távkapcsolatot.
2018. nov. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Házasságban kevesebb alvásidővel is beérjük, vagy mi?
2018. nov. 18. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Napi 6 óra énidőre van szükséged? Ha ezt tudod magadról, minek kezdtél párkapcsolatot. Így a másikkal cseszel ki. Neked a magány való.
2018. nov. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

Miért is pontoztál le? Mivel telik egy napod, ha szabad kérdeznem? Van munkád? Tanulsz még? Mert egy átlag dolgozó embernek egy sima hétköznapon kb. pont hat óra áll a rendelkezésére, hogy foglalkozzon önmagával... plusz a párjával, családjával, barátaival, egyen-igyon, ürítsen, tisztálkodjon, háztartással foglalkozzon, stb., amíg aludni nem megy, hogy időben ébredjen másnap.

Ennek fényében nem értem, miért olyan elrugaszkodott javaslat számodra, hogy inkább távkapcsolatban élj. Plusz a többi probléma is megoldódik, mert akivel nem élsz együtt és ritkán találkozol, az tuti nem fog folyton hangoskodni melletted és az együttalvással se lesznek problémák.

2018. nov. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
57%

Te nem introvertált vagy, hanem antiszociális és érzéketlen.

A leírásod alapján csak addig nincs útban a másik, amíg dugtok, de aztán hagyjon békén és tegyen úgy, mintha nem lenne.

Az introvertált is tud szeretni, de te ezek szerint nem. Az sose volt szerelem, ahol nem vàgysz a másik társaságára.

2018. nov. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!