Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Követnéd a párod külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követnéd a párod külföldre, ha diplomata lenne?

Figyelt kérdés
Vállalnád, hogy kiköltözöl vele 4 évre, úgy, hogy nem dolgozhatsz ezen időszak alatt?

2019. ápr. 5. 16:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, off : akik azt írják, hogy bárhonnan tudnak netről dolgozni ők mit dolgoznak? Tényleg érdekel, mert nekem is jól jönne egy ilyen jellegű munka.
2019. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
91%

11.-nek.


Nem tudtad? Itt a Gyakorin minden 3. ember NASA alkalmazott, távmunkában dolgozó, 4 diplomás mérnök, aki napi 3 órában dolgozik, havi 4,5M fizuért.

2019. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez feltűnt... Szégyellem is magam, én csak egy sima tanítónő vagyok, nettó 150 ezerért. Szinte nyomorgok, és már kezdem unni, pedig még csak 31 éves vagyok.
2019. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
41%
Szoftverfejlesztő vagyok, és nem, nincs diplomám. Teljesen mást tanultam, de otthagytam az egyetemet. Azért viszont nem fogok elnézést kérni, mert jobban keresek, mint az átlag.
2019. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
#11: Szintén szoftverfejlesztő
2019. ápr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha vállalsz egy olyan kapcsolat ahol a párod diplomata azzal együtt vállalnod kell az életformát is amivel ez jár. Ezt bizonyára előre tudtad. Akkor már nem kérdés,hogy Vele mész-e vagy sem. Legalábbis én így lennék ezzel a kérdéssel.


Vezető a párom, rengeteg hivatalos rendezvényen kell részt vennie, Vele együtt nekem is illik ott lenni. A kapcsolatunk elején tudtam azt,hogy ezzel jár /többek között/.


Persze más a helyzet ha a kapcsolatotok elején megbeszéltétek volna azt,hogy amennyiben külföldre kell mennie Te Vele tartasz-e.

2019. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
Simán.Utálok dolgozni,és a legnagyobb marhaságnak tartom a munkát.Dolgozzon csak szépen mindenki évtizedeket,aztán marha kíváncsi leszek mit fog a halálos ágyán mondani : Ohhh,baccus, de elrontottam mindent mivel más dolgokra nem volt időm... Car ügy.
2019. ápr. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyesmiben reménykedem. :) A párom angolul és spanyolul is felsőfokon beszél, nemzetközi gazdálkodást tanul. Minden adottsága megvan ahhoz, hogy diplomata legyen, szerintem nagyon jó is lenne benne.

Nagyon élvezném, ha utazgathatnánk, sokfelé élhetnénk. Gyereket egyikőnk sem akar. Világot látni annál inkább. Mivel én nyelvtanár vagyok és kifejezetten jó érzékem van a nyelvekhez, biztos vagyok benne, hogy fél éven belül megtanulnám az adott nyelvet és tudnék boldogulni.

2019. ápr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen igaz, hogy a feleségek nem dolgoznak.



Egy időben gyakori volt, hogy magán a követségen kisegített (adminisztratív munka), manapság sokan tényleg távmunkában dolgoznak (és nem csak szoftverfejlesztők, tudok olyat aki egyetemen oktató volt, kihasználta a külföldi életet, és kutatott amíg kint volt, szakmailag fontos anyagot vitt haza, ami segítette a későbbi karrierjét), valamint sokan elfoglalják magukat non profit munkában, a pénz nem hiányzik, viszont nem otthon unatkozik a négy fal között).


A nyelvtudás is relatív, mert hiába megy valaki Bantu külsőre diplomatának, azért az angol lesz a kommunikáció nyelve, nem a helyi nyelvtudás fog számítani.

2019. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
12-es,nagx pacsi a frappáns válaszért! 14-es,lehetsz szoftverfejlesztö,de milyen végzettséggel ha otthagytad az egyetemet? Gyorstalpalóval+saját tehetséggel? Manapság nagyon sok az informatikus,de biztos vagyok benne,hogy egy tuti szoftverfejlesztőnek kell a megfelelő képzés.
2019. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!