Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Követnéd a párod külföldre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Követnéd a párod külföldre, ha diplomata lenne?

Figyelt kérdés
Vállalnád, hogy kiköltözöl vele 4 évre, úgy, hogy nem dolgozhatsz ezen időszak alatt?

2019. ápr. 5. 16:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
93%

#20


Igen, egy normális szoftverfejlesztőnek kell a képzés (bár selfmade geekek sok szakmában vannak).


De amekkora hiány van ma a szoftver fejlesztőkből, a kevésbé normálisak után is kapkodnak a piacon, és ebben a szakmában a magas junior bér, vagy a home office nem ritkaság.


Amúgy magad is könnyen ellenőrizheted. Menj fel az első 10 nagy cég magyar honlapjára ami eszedbe jut, és nézd meg, hogy hány IT-s és hány másik állás van nyitva. Azt fogod látni, hogy min a fele IT, a másik felében keresnek adminisztrátortól, a HRen át a jogászig embereket. Márpedig ami ennyire keresett (és nem egy cégnél hanem az osszesnél), ott a kevésbé jók (sőt a rosszak) is jol keresnek, vagy elmehetnek home office-ba, vagy ha mégsem, akkor jövő ilyenkor majd a konkurencia megadja nekik.

2019. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%
#20-21: Nem végeztem gyorstalpalót. Jogi egyetemre jártam, azt hagytam ott. Tizenéves korom óta foglalkozom szoftverfejlesztéssel, ehhez jött egy saját startup (alkalmazás), ami igen népszerű lett, de pénzügyileg csak korlátozottan sikeres. Anyanyelvi angoltudás megvan, innentől nem meglepő, hogy egy külföldi cégnél dolgozom seniorként. Ez az első állásom, 100% távmunka és igen, hét számjegyű fizetés.
2019. ápr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Bocsi, off : akik azt írják, hogy bárhonnan tudnak netről dolgozni ők mit dolgoznak? Tényleg érdekel, mert nekem is jól jönne egy ilyen jellegű munka"


11-es, jó kérdés, én is ezt akartam kérdezni. Igazságügyi adószakértő vagyok, itthon dolgozom, de nem tudnék CSAK online, laptopról, távban dolgozni. Nagy többség kamu, aki írja.

2019. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A mi helyzetunkben ez bonyolult lenne mert mi kulfoldon lakunk, felesegem allampolgar, en legalisan tartozkodom itt de nem tudom hogy a statuszom megmaradna e ha o diplomata lenne es evekre elhagynam vele az orszagot. Normal esetben fel ev utan mar nem tudnek gond nelkul visszajonni.


En kovetnem de rabeszelnem hogy ne valami muszlim orszagra palyazzon :D

En nem tudnek tavmunkaban dolgozni de ha kapna rendes fizetest amibol lazan megelnenk akkor kibirnam ha csak otthon kellene ulnom, bar ha lehetne akkor valamit azert dolgoznek, legalabb reszidoben.


Ha viszont en lennek dilomata akkor a felesegem orommel jonne velem mert szeret utazni.


Volt egy kollegam akinek a felesege diplomatakent dolgozott es tobb orszagban is eltek, europaban meg delamerikaban es kozben sokat is utaztak, kb 50 orszagban jartak. Mindegyik gyerekuk mas orszagban szuletett :D

Biztos hogy sok penzt is felre tudtak tenni mert ez a volt kollega hazat vett es melle meg 2-t megvett hitelre befekteteskent hogy kiadja alberletbe. Mikozben a felesege diplomata volt o angolt tanitott de volt olyan orszag ahol egyaltalan nem dolgozott.

2019. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!