Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évesen érdemes társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érdemes társat keresni? 26 vagyok de még gyereknek éreztem magam egy kapcsolathoz mert nem volt meg az önálló életterem a családomtól?

Figyelt kérdés
Sose értettem gyereken miért illetve, hogyan lesz valakinek kapcsolata
2019. ápr. 13. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Már egy tinikapcsolatra is jó egy ember 15-16 évesen. Ez merőben más, mint felnőtteknél, akik 23-24 évesen, vagy később ismerik meg egymást.


Ha agyilag még nem értél meg, akkor az gáz, mert 26 éves vagy. Ideje lenne már felnőni, és ennek semmi köze ahhoz, hogy otthon élsz-e vagy sem.

2019. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Úgy B+ , ahogy nekem nő létemre!!!.Elhúztam dolgozni, kivettem albérletet, aztàn jó napot.

Ma boldog életet élek.

Üdv, 30+ (egy elvált (de kapcsolatban élő nő, immár 4 êve)

2019. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. ápr. 13. 12:26
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ja, 18 éves voltam
2019. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

Már nem vagy annyira gyerek, de egész életedben annak fogod magad érezni. :) Nem akkor kell kapcsolatot kezdeni, amikor betöltöd ezt vagy azt az évet, hanem amikor vágysz rá, és találsz egy olyan partnert hozzá, aki mindenben passzol. Az én lányom is ezt mondta sokáig, amit te, aztán az egyetemen összefutott egy sráccal, és egyből az lett neki a természetes érzés, hogy párkapcsolatban legyen vele. Azóta az esküvőt tervezik. Szóval csak meg kell találni azt, aki tökéletes partner ehhez. :)

Barátkozz ellenkező neműekkel is, ahhoz nem kell felnőttnek lenni. ;)

2019. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5# hsz olyan szépen leírtad :)
2019. ápr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
De szerintem baj van a Kérdező agyával (komolyan mondom!) ezért nem akarok írni.
2019. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 Ez nem vezet sokra. Azt írod "barátkozzon". Ne! Nekem 30 feletti férfiként sincs senkim, világ életemben jóbarátaim voltak nők. Ne BARÁTkozni akarj, hanem párt keresni. Mert barátként csak barátzónás leszel
2019. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Huhh, hát először is lelépsz otthonról. Albérlet vagy (külföldi) munka, ösztöndíj, önkéntesség.


26 évesen már nagyon nem vagy gyerek, talán ideje körülnézni a világban.

2019. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a környezetemben élő férfiak mind későn találtak párt valószínűleg én is olyan vagyok mint ők
2019. ápr. 13. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!