Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány évesen érdemes társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen érdemes társat keresni? 26 vagyok de még gyereknek éreztem magam egy kapcsolathoz mert nem volt meg az önálló életterem a családomtól?

Figyelt kérdés
Sose értettem gyereken miért illetve, hogyan lesz valakinek kapcsolata
2019. ápr. 13. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazad 65%os az lesz barátzónás aki pont semmit nem indít el egy nőben. Ehhez két dolog járul hozzá. Az egyik hogy milyen a külsőd a másik még ennél is fontosabb milyen a kisugárzásod milyen a metakommunikációd és a verbális kommunikációd. Ha magabiztos vagy egyezik a lánnyal a humorotok tetszik neki a viselkedésed és jól tudtok kommunikálni akkor a lány nyitott lesz. Ha ezek nincsenek meg akkor barát leszel. Attól hogy a kapcsolat elején barátkozva közelítesz nem fogsz automatikusan baráttá válni.

Ismerni kell az emberi kapcsolatokat. Látni mikor fér bele egy kis csipkelődés évődés és mikor léphetsz esetleg még tovább.

Szerintem a gyere cicám féle kezdés frusztráló és kiábrándító. Sokkal jobb ha először csak ismerkedik valaki de ez nem azt jelenti hogy hetekig kiscicás videókat küldözgetünk mert abból valóban barátzóna lesz.

Erre nincs egzakt válasz hogy mit mikor a kapcsolat a beszélgetés kell hogy hozza. Aki mindig barátzónás lesz az egyszerűen nem látja mit és mikor kéne lépni.

2019. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utoljàra hsz.-nak nagyon igaza van :)


Kérdező, nem vàgysz az önállósàgra?

2019. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 vágyok csak nem megy egyik napról a másikra amit tudok megteszek
2019. ápr. 13. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!