Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már marhára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már marhára elegem van a férjem viselkedéséből?

Figyelt kérdés
Régóta gondok vannak, kisebbek, nagyobbak. Megbeszéltük, ne váljunk el. Most megint nyeregben érzi magát. Kötözködik, miért nem viszem ki a szemetet, miért nem rakok zacskót a kukába, miért nem veszek nagyobb kukát. Anyám vigyáz a gyerekre,ő főz. Kijelentette, hogy ha esetleg jó lesz az ebéd, akkor eszik otthon. Na itt berágtam, elküldtem melegebb éghajlatra, hogy akkor főzzön magának. Fogja meg a szemetet, vigye ki, majd tegyen zacskót a szemetesbe. Elmentem este vásárolni, gyerek otthon maradt vele. Fél 9 kor értem haza, másnap suli. A gyerek vígan ül a tv előtt, nem fürdött, nem vacsorázott. A férjem meg ül a gép előtt és vadul netezik. Mikor megkérdeztem, miért nincs kész a gyerek, az volt a válasz, hogy én nem mondtam. Annyira unom, hogy mint egy csecsemő, úgy viselkedik. Oké, eleinte nem kellett otthon segítenie. Viszont már elmondtam többször, hogy nem bírom egyedül. Kértem többször, hogy néha ex egy tányér ételt elém rakhatnának. De egyszerűen nincs foganatja, állandóan hisztisnek tart. Állandóan jön a kérdés, miért nem vagyok mosolygós, meg miért nem akarok szexet.
2019. ápr. 18. 08:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%

Jajj istenem mintha az én férjem írtad volna le :D

Az a baj, hogy ők ilyenek. Figyelj, soha nem fog alapból megváltozni. Ideig - óráig tudják magukat tartani, de gondolom már ő is 40 körüli (?) nálunk ő 42, én 36.

Mindig, mindent a szájába kell rágni, különben nem veszi észre a "feladatot". Sajnos, én már megtanultam : ezzel így kell élnem, és ebből a helyzetből kihozni, amit lehet.

Hihetetlen, de pl : "légyszíves vidd ki a szemetet" kb így kell. Az én férjem szinte átlép rajta, ha nem szólok neki, hogy vigye ki, észre sem veszi. Viszont a munkájában nagyon precíz, nagyon ügyes, jól dolgozik. Csak ők azt hiszik, ha 4 óra van, irány haza, és pihenés. Nem tudják, hogy van más munka is.

Ha konkrétan kérsz tőle valamit, pl főzz egy kávét míg én lezuhanyzom, akkor mit tesz?

2019. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kértem tőle, közölte, hogy én diétázok és ő nem tud olyan kaját csinálni. Jelzem, van benne szendvics, meg olyan is, huhog összekavarom és kész. Le van írva lépésről lépésre, még a gyerekem is meg tudja csinálni.
2019. ápr. 18. 09:00
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Tipikus pasi, az én férjem is ilyen volt. Mind ilyen. :) Türelemmel, kedvességgel lehet eredményt elérni. A férjem már segít a házimunkában, de elég hosszú küzdelem volt, mert "ő sem tudta, hogyan kell"... Szerette összecsapni a porszívást pl, mert akkor inkább kivettem a kezéből, és megcsináltam én. Aztán választás elé állítottam, és ő dönthette el, mit szeretne segíteni a mindennapos feladatokból, ez működött. Most ki-be pakol a mosogatógépből, mosógépből, és néha főz is. Kitartást neked, és sok türelmet! :)
2019. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Mind ilyen? Jesszus dehogyis!

Férjem szó nélkül takarít, mosogat és minden hétvégén elém rakja a reggelit és a kávét, hézköznap csak azért nem, mert nem egyszerre kelünk! Igen, főzni nem tud, de segít: pucolja amit kell, húst darabol, mosogat közben stb. Kiviszi a szemetet...

Nincs minden a segge alá rakva, mert nem egy dedós. De aki ilyet szakít, az nem értem pár év után miért is sír, hogy de rossz neki?! Én elején mondtam, nem vagyok csicska, hogy egyedül csináljak mindent. Párszor szólni kellett, de most már magától is észre veszi a feladatokat.

2019. ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
82%

Itt sajnos nem az a kérdés, h változtatható-e a házi munkához való hozzáállása... Sajnos úgy érzem ez már bőven túlment azon a szinten. Nincs tisztelet irántad ill. ahogy olvasom édesanyád felé sem. Ha jó lesz a kaja, akkor eszem otthon... Jól tetted, h kiosztottad. De sokat nem érsz el nála. Állandó harc, ráadásul a tisztelet minden hiányával...nem sok értelme van "nevelgetned". Durván sokat képzel magáról, konkrétan az alattvalójaként kezel. "Hisztizhetsz", de nála már semmit nem ér.

Nem tudom, de a válás tényleg eléggé opciónak tűnik sajnos.

2019. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem, mikor a nők 15 éven keresztül fényesre nyalják a férfi seggét és utána csodálkoznak, hogy egy csapásra semmit nem hajlandó magától csinálni.


Nem akarom mosdatni, de legalább annyira hibások vagytok mint ők. S akkor jönnek a kiégett nőktől egy 40 ÉVES FÉRFIRÓL, hogy "minden PASI ilyen", mint ha csak 16 éves kis hülye lányokat hallgatnék.

2019. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%
Már az elején kellett volna "ránevelni" hogy neki is van a háztartásban, gyereknevelésben osztályrésze, és ha nem hajlandó megoldani őket, akkor fel is út le is út. Már késő ezen kattognod, ha már nem családcentrikus, akkor soha nem is lesz az. Az a baj a férfiakkal, hogy többségében anyuka nem tanította meg nekik a háztartást,a kötelezettségeket, mert a régebbi világban anyuka azt mondja, a férfi ne dolgozzon otthon, mert ő dolgozzona pénzért, az asszony mindent megcsinál otthon. Csakhogy már a nő is dolgozik, akkor a férfi is mosogasson, és vigye ki a szemetet. Istenem, ilyenkor adok hálát az anyósomnak, hogy ő megtanította a fiát ilyen apróságokra. Jó, főzni nem főz, mert azt nem tud, meg többet ártana szegény, mint használna, de szoktunk együttműködni, ő megmossa a zöldséget, kihozza a spejzból a fűszereket nekem stb. Vagy miközben főzök, ő porszívóz. Egy csapat vagytok, és ha ebbe a férfi nem partner, akkor fel is út le is út. Oké, hogy van gyerek, miatta nem akartok válni, de gondolj bele. A gyereknek nem rossz az állandó veszekedés? Ő szívja meg nem?!
2019. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
81%
3# elég szomorú, hogy szerinted ilyen a tipikus pasi... Ez nem tipikus pasi, hanem egy figyelmetlen, lusta bunkó paraszt, aki végig nézi, hogy a felesége robotol. Szerencsére nem minden férfi ilyen. Nem kéne ezzel takarózni, hogy tipikus pasi...
2019. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
Na nekem ilyen lusta pasi sose kellene férjnek nem hogy apának valónak. Nyílván a te hibád részben mert mint ahogy írták kinyaltad a hátsóját és eddig mikor haza jött neki csak pihenés volt. Így jártál. Válj el.
2019. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Minden férfi ilyen? Hát a lónak a 🍆-át!

Ez egy gyerek, nem férfi.

Igen, te rontottad el, mert eleinte nem kellett csinálnia semmit. Most meg sírsz, hogy nem csinál semmit. Persze hogy nem, hiszen megcsinálod te.

Első pasimmal ezt rontottam el én is. De tanultam belőle. Legközelebb nem követtem el ezt a hibát.

Olyanhoz mentem férjhez, aki megcsinál mindent. Mos, főz, takarít, pelenkáz. Én is vágok füvet, fát hasítok, fúrok, festek.


Neked abból lehet választani, hogy jó ez így, hogy te csinálsz mindent, vagy elválsz, és akkor is te csinálsz mindent, de van esélyed találni egy normális párt.

2019. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!