Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire következtettek a hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire következtettek a hölgy viselkedéséből? Esélytelen vagy sikerült beindítanom valamit?

Figyelt kérdés

Régen ismertük egymást, de olyan kapcsolatrendszerben, ami nem engedett meg semmit férfi és nő között. Évek elteltével felvettem Vele a kapcsolatot, érdekelt, mi van vele. Engem mint nő érdekel. Ő már akkoriban sem volt közömbös irántam, ezt persze megtartotta magának, csak a szemei árulkodtak.


Én nyíltan beszéltem vele, elmondtam hogy érdekel, szimpatikus és hogy vonzódom hozzá. Neki vőlegénye van, azt mondja komoly a kapcsolat és ragaszkodik a pasashoz, azt állítja minden rendben köztük. Én elég határozottan próbálkoztam, nyílt lapokkal játszottam, kérdésekkel próbáltam gondolodóba ejteni. Annak ellenére, hogy határozott nő, aki elhajtja az érdeklődőket azonnal, nekem képtelen volt azt mondani, hogy hagyjam békén. Érzem, hogy még mindig nem közömbös irántam, megmozgatom, bevallotta hogy annak idején szeretett engem. Tudom, hogy neki ugyanolyan jó volt beszélni velem és az akkori kamaszos szerelméből bizony maradt valami, pontosabban feléledt.


Ha olyan jó a kapcsolata, miért nem küldött el rögtön? Csak napokkal később írta, hogy nem akar velem többet beszélni. Tudom, hogy felkavartam és azt is, hogy nem teljesen boldog a kapcsolatában. Jó volt neki is a beszélgetés, belül jól esett neki, de persze ezt nem vallhatja be.


Szerintetek gondolkodóba ejtettem? Mit gondoltok, mi játszódott le benne mikor velem beszélt? Feléledhettek a régi érzései?


Tudom, felettébb unszimpatikus képet festettem most magamról, de én csak nyílt lapokkal játszottam. Elmondtam az érzéseimet és gondolkodásra késztettem kérdéseimmel.



2018. máj. 24. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nektek. Semmi sem borzasztóbb annál, ha valaki nem teljes szívéből köti magát a másikhoz.
2018. máj. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!