Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha már marhára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már marhára elegem van a férjem viselkedéséből?

Figyelt kérdés
Régóta gondok vannak, kisebbek, nagyobbak. Megbeszéltük, ne váljunk el. Most megint nyeregben érzi magát. Kötözködik, miért nem viszem ki a szemetet, miért nem rakok zacskót a kukába, miért nem veszek nagyobb kukát. Anyám vigyáz a gyerekre,ő főz. Kijelentette, hogy ha esetleg jó lesz az ebéd, akkor eszik otthon. Na itt berágtam, elküldtem melegebb éghajlatra, hogy akkor főzzön magának. Fogja meg a szemetet, vigye ki, majd tegyen zacskót a szemetesbe. Elmentem este vásárolni, gyerek otthon maradt vele. Fél 9 kor értem haza, másnap suli. A gyerek vígan ül a tv előtt, nem fürdött, nem vacsorázott. A férjem meg ül a gép előtt és vadul netezik. Mikor megkérdeztem, miért nincs kész a gyerek, az volt a válasz, hogy én nem mondtam. Annyira unom, hogy mint egy csecsemő, úgy viselkedik. Oké, eleinte nem kellett otthon segítenie. Viszont már elmondtam többször, hogy nem bírom egyedül. Kértem többször, hogy néha ex egy tányér ételt elém rakhatnának. De egyszerűen nincs foganatja, állandóan hisztisnek tart. Állandóan jön a kérdés, miért nem vagyok mosolygós, meg miért nem akarok szexet.
2019. ápr. 18. 08:24
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Én nem írtam privátban. Vagy nem akartam, csak úgy sikerült.
2019. ápr. 18. 11:04
 22/31 anonim ***** válasza:
32%

En is ilyen voltam. Pedig reg eljottem otthonrol de megis ilyen voltam amikor osszekoltoztem bnommel.

En mikor hazaerek melobol tobbsegeben sajat businessemmel foglalkozgatok, foglalkoztam.

Esetleg sportoltam. Szoval nem felesleges f...sagokat csinaltam...

Aztan egyre tobb hazi munkara betanitott, es most egesz sok mindent csinalok (csak alap dolgok, mosasbol ki be pakolas, szaritogepbe pakolas, ruhakat szekrenybe teszem, kutyanak csinalom kajat kb o is hasonlokat csinalt eddig...en fozni nem tudok)

De mostanaban csinalok vmit, akkor mindig talal benne kis kivetnivalot. Kb az van 95 % ba jol megcsinalok vmi munkat, pl osszsoprom a leveleket udvaron akkor tuti h kiakad azon h ott maradt még 2 db level a sarokban.

Engem ez zavar, latja h fejlodtem, h robbet csinalok mint elotte, es ha vmi nem 120 %ra csinalok meg akkor mindig cs.sztet...mert h link vok..

Ilyenkor r...dtul kiakadok.


Szoval kivancsi lennek ha csajoknak kellene osszeszerelni tv t meg dvd t meg beallittani a laptopon vmit akkor azt ok hogy csinalnak? Es h tettszene nekik ha mindig leb...nak oket ha egyszer megprobalnak mwgcsinalni...egyebkent 35 vok.


Szoval okok, minden ertek de visszabb az agarakkal, a masik oldalon is vannak bajok boven

:)

2019. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%
Én be tudom állítani a tv-t, sőt a géphez is jobban értek, mint a férjem.
2019. ápr. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 acelsziv ***** válasza:
72%

pfff sok megkeseredett némber. Aki azt mondja, minden fickó ilyen az maximálisam megérdemli, hogy egy ilyen van mellette. Gebedjetek is bele a házimunkába ha nem bírtatok normális fickót találni.

Mondom ezt olyan férfiként aki simán mos, főz és a gyerekeivel is foglalkozik. Ja és nem. Nem a párom tanított rá.

2019. ápr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%

"Az a baj, hogy ők ilyenek."

Neem, ti teszitek ilyenné őket. Ha egyedül él egy férfi érdekes módon működőképes és önellátó.

2019. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
89%
... hát k**vára nem mind ilyen... Nálunk ő is kiveszi a részét mindenből. Mos, főz, takarít, bevásárol, számlákat fizet, mi több, minden reggel ágyba hozza a kávét, mert tudja, hogy én keptelen vagyok ezért felkelni. Beteg vagyok gondoskodik rolam, kérem valamire, azonnal csinálja. És ugyanez forditva. Hoppá.. Talán nem mind ilyen...
2019. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém sem ilyen!!! Szeptemberben házasodunk, de biztos nem mennék hozzá, ha szrt sem segítene, eü- ben dolgozom, néha 32 órákat is, jól néznénk ki, ha minden az én fejemre szakadna... De Ő szerencsére FÉRFI. Már az elején tisztáztam, hogy nekem nem kell óriásbébi, ráadásul féltett, egyke gyerek... Hamar összecsiszolódtunk, működik a közös háztartás...
2019. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
88%

Ne haragudjatok, de aki úgy gondolja, hogy "ezek a férfiak már csak ilyenek", az jómaga is buta. Igenis el lett ott cseszve, hogy a férfi nem volt belevonva az elejétől kezdve a dolgokba. Most vagy a nehezebb úton megneveled, konkrétan mint egy dedóst, vagy válni fogtok.

Nem mosod a ruháit, nem vasalod el, nem kap kaját, oldja meg! Igenis TANULJA MEG, hogy ha akar valamit, azért tenni kell és nem az asszonytól vagy az anyukától várja.

Konkrétan egy kisgyereked van pluszba.

Eléggé lelohasztó, ha engem kérdezel. Önállótlan férfi engem személy szerint nem vonz. 30n

2019. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
58%
A sok megkeseredett lepontozza azokat, akik mellett normális férfi van. Szánalmasak vagytok!
2019. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
68%

Azt igazából nem tudom, segíteni hogy lehetne ezen "balhé" nélkül. Nyilván beleszokott a jóba, és hogyha megérzi, hogy neki egy fokkal is kényelmetlenebb élete lesz, elkezdi majd a kifogást keresni meg a manipulációt, mint a tizenéves, aki a gép elé szokott, és minden nap küzdenek, hogy végezzen házimunkát, mielőtt megpróbálják mondjuk kipaterolni 20as éveiben, és rárohad az albérlete, és anyu jön hozzá át takarítani, meg egy hétre előre megtölteni a hűtőt (ismerősi körben van ilyen alak).


Én egyrészt nem jártam még olyan pasassal, akire ez jellemző volt. Általában mind le voltak már szakadva anyu szoknyájáról, így nem az enyémre akartak átcsimpaszkodni.

2019. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!