Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes az az állítás, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes az az állítás, hogy a nőket marhára nem érdekli ki vagy te csak az, mennyire illesz hozzájuk, mint pl egy ruha vagy valamilyen kiegészítő?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Pont azért érdekel ki ő, hogy tudjam illik-e hozzám.
2018. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Mi aztán senki szeméven nem illünk össze - csak a szerelem tart össze, minden más paraméter tréfli.
2018. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, viszont az, hogy egyből tudnak ítél, az ebben a tekintetben gáz, de ezzel ők is megszívják (lásd a válások, szakítások arányát).
2018. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Van egy olyan réteg (nőben is férfiben is), akit valóban csak az érdekel, hogy hogy néznek ki a párjával egymás mellett, hogy mutatnak a közösségi médiában, és közben nyafog, hogy semmiben nem illenek össze


Persze, az ember felnőtt korára általában ezt kinövi (felnőtt nem egyenlő azzal, hogy elütötte az óra a 18 évet), inkább tinikre jellemző.

2018. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudom, ki a másik, akkor mégis honnan tudhatnám, hogy illik-e hozzám vagy sem? Ha csak egy kirakatbaba kellene, rendelnék egyet Aliexpressről...
2018. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel,ki ő,érdekel,hogy hasonló-e az értékrendünk.Aki egy órát késik,aki nem hív fel,mikor ígéri,aki a hátam mögött enyeleg más nőkkel,az például nézhet ki bárhogy.Elküldöm a halál farkára,és úgy összeveszek vele,hogy még egymás gyerekeit is utálni fogjuk.Az ilyen ember nem illik hozzám.Mint ahogy a kék cipő sem a piros felsőhöz.
2018. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy tisztázzuk, az, hogy ki mennyire illik hozzám, számomra nem csak külső tényezőkön múlik, hanem belső tulajdonságokon is, de mindkettő számít. Ugyanúgy nem illik hozzám egy erősen elhízott, mozogni lusta férfi (én nem vagyok túlsúlyos, szeretem az aktív kikapcsolódást, és rendszeresen mozgok), még akkor sem, ha mondjuk hasonló könyveket szeretünk olvasni, mint egy olyan, akivel bár jól mutatunk együtt külsőre, de a belső tulajdonságaink, a világnézetünk nem összeegyeztethető.
2018. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!