Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az az életkor, amikor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az életkor, amikor még nem házasodnátok és mi az, amikor már igen?

Figyelt kérdés

Vagy máshogy fogalmazva, mit tartotok ideálisnak (függetlenül attól, hogy bejött-e vagy sem) és ezt a döntést mennyire befolyásolja a mai társadalmi nézet ill. a személyes körülmények (párkapcsolat, anyagi helyzet stb)?


Én úgy látom, hogy a legtöbben 25 év alatt korainak találják a házasságot és a családalapítást akkor is, ha komoly (többéves) párkapcsolatuk van és az anyagiak is adottak hozzá (mert mondjuk 22-23 éves korra meg lehet szerezni 1 diplomát (MA-val együtt) amivel tegyük fel, el lehet helyezkedni gyorsan) és csak inkább 28-30 évesen tartják időszerűnek a házasságot (még viszonylag rövid ideje tartó, de komolynak mondható párkapcsolatok esetén is).


(A kérdésem inkább nőkhöz szól, de férfiak is írhatnak, ha van kedvük).



2019. ápr. 19. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

25-26 éves koromig szerettem volna az első gyereket, és logikusan előtte házasodni.


Maholnap 29 vagyok és még eljegyezve se. :D Ilyesmire nem lehet tervezni, mert úgyis az élet diktál, hiába rágom magam két éve a gyerektémán, ha egyszer nem úgy állunk anyagilag.

2019. ápr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 év alatt nem házasodtam volna. Egyszerűen nem voltam addig még elég érett és tapasztalt ahhoz, hogy meghozzak egy ilyen lépést.
2019. szept. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!