Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek elfogadható az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható az, hogy egy 40 éves férj, este 10. kor sörözik 2,25 éves fiatal lánnyal?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok, második babámmal itthon.

a férjem 40 éves és egyetemista, estire jár, és az iskola után néha néha beül velük sörözni, olyankor tanulnak meg iszogatnak.

Azt mondta, más csoportok is ezt csinálják, akkor ő neki is jár.


Bevallom, nekem ez igen rosszul esik, de már nem merem szóvá tenni!


10 éve együtt, és az egyetemig nem volt semmi gond velük, azóta néha titkolja, ha ezzel a két lánnyal van valami közös beadandó, vagy összeülnek vizsgázni, meg most ugye akkor sörözni is beültek már, mert az egyetemre már nem lehet mindig beülni tanulni. ő, egy másik férfi és két lány.


Mondjátok meg őszintén, én vagyok nagyon parás, vagy van okom aggódni.

Köszönöm szépen a válaszokat



2019. máj. 13. 11:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt nem értem, hogy miért nem mered szóvá tenni, ha rosszul esik valami és miért szenvedsz, csak hogy neki jó legyen...


A 40 éves férjed agyilag még egy 18 éves szintjén van, ahol a szórakozás meg a buli az első.

Jó lenne emlékeztetni rá, hogy felesége van meg két gyereke.

Mikor van veletek, ha a szabadidejét is a csinibabákkal tölti?

2019. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg azt kérdezed, van-e okod aggódni? Tedd a szívedre a kezed, szerinted?
2019. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
8%

"amolyan hosszú hajú fekete bőrdzsekis vékony csinibabák.."


Hát a csinibaba meg a bőrdzseki nem annyira passzol össze :D

2019. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%

#13

Arra a finom, puha anyagú(mű)bőrből készített, karcsúsított szabásvonalú bőrdzsekire gondolnak amiben mindenki kb egy fokkal dögösebben néz ki.

2019. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva történt. Én hajtottam magam levelezőn és a férjem otthon az ismerős "csinibabával" nem tudom pontosan mit csinált, de baromira rosszul esett.
2019. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%

Szia, az én férjem elmúlt 40, ő egy másik városban tölt két napot, péntek - szombat. Péntek este óra után elmegy a csoporttársaival "meginni egy üdítőt" csak ezt elfelejtette mondani... Úgy derült ki, hogy egyik nap este, rendkívül sokat csipogott a telefonja, sorban jöttek az üzenetek, a csoporttagok közös csoportot hoztak létre, hogy beszéljék meg az iskolai dolgokat. Na és egyik este jöttek ám az üzenetek... Mondom férjemnek mi a fenét tudnak a többiek ennyit beszélni, hát hagy olvassam már el... Elkezdtem nézni, olvasni... Elég gáz témák voltak, természetesen nem az iskolai dolgokkal kapcsolatosak, hanem pl ki megy a következő előadásra minoszoknyában :o

Aztán láttam képeket is : férjem is rajta volt, iszogattak egy pub-ban.

Szóval nem tudatjuk mit csinálnak a férjek. Az enyém érdekes módon azokon a péntek estéken, amikor távol van, este 6-7 körül nagyon fáradt lesz és alszik :) aha.. Persze.

2019. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%
Mert a csinibabáknak pont a te férjed kell :)
2019. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Ezeket ismerem, hozzánk egyetemre is járt egy pár ilyen csődtömeg, akinek annyira elfuserált fos élete volt, hogy 40 évesen még mindig kapartak és próbáltak úgy tenni, mintha még mindig fiatalok lennének és annyira illenének ebbe a közegbe.


Ők azok, akik bár tudják hogy rossz ötlet, de addig erőltetik ezt a jópofizást, amíg csak összejön egy fiatal lány a kevésbé szépek közül egyéjszakásra, és hirtelen rájönnek, hogy ettől sem lett fiatalabb a testük, sem nagyobb a farkuk. Természetesen a fiatal szexi lányok csak azért tartják maguk mellett őket, mert fizeti a piájukat, miközben az illetékes fiatal alfahímmel dugnak, mert a 40 éves nyilván nem kell nekik... Közben feleség megpattan a két gyerekkel, egy normálisabb felnőtt férfivel, ő meg ott áll 45 évesen, úgy hogy semmi sem maradt az életében, és jobb esetben nem lesz alkoholista.


Szerintem nincs okod aggódni, a nők ritkán maradnak egyedül. A férjed lelki üdvére már nem fogadnék.


N

2019. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Jajj köszönöm :-)
2019. máj. 13. 14:27
 20/30 A kérdező kommentje:

A férjem jól néz ki! Normális, nem csajozni.

Szóvá tettem, utána én voltam a betegeseny féltékeny!

2019. máj. 13. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!