Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden rendben van, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rendben van, de van egy kis probléma?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy jól működő házasság. Mindkét fél szereti és tiszteli a másikat, anyagilag nincs probléma, megvan minden a biztonságos élethez. A gyerekeket/-et szépen nevelik, odafigyelnek a dolgokra.


A probléma csak magával az intimitással van, azaz, az egyik fél teljesen hideg, és a családi béke kedvéért a másik belement egy csendes beletörődésbe. Ha van is néha szex, az inkább csak amolyan "tartsuk fenn a látszatot" kategória.


A kérdésem az, hogy ha az egyik fél többet szeretne mennyiségileg és minőségileg, és a másik tudatában van annak, hogy ezt nem tudja megadni, akkor jogos-e az, ha a másik fél mással szeretné bepótolni? Mint mondtam, nem akarna elválni, az egész csak egy hiánypótlásról szólna.


Elítélendő? Nem arról van szó, hogy unalmas az otthoni ebéd, nem arról van szó hogy egy tróger cserben hagyja a dolgozó, güriző párját, mivel maximálisan ő is kiveszi a részét a családi életből. Mondjuk nem egy másfél éves kapcsolatról beszélünk, hanem egy 15-20 évesről.


Vannak olyan nők és férfiak, akik magukra ismernek?



2019. jún. 1. 09:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nőként mondom, h ilyenkor teljesen jogos megoldás lenne, h felajánlom neki h menjen prostihoz.


a szeretővel az egyetlen bajom, h a fiatal nők durván manipulálják a férfiakat, és valószínűleg 5 perc alatt elhitetné vele, h terhes...


a prosti viszont pont erre van kitalálva.


bár én nem tudom mert ilyen problémám nem volt, de nyilván nem várnám el szerencsétlentől h fél életet éljek csak mert nekem pszichológiai gondjaim vannak.


persze fontos a bizalom, ha nem bízol a másik félben akkor nem mész bele ilyenbe, de akkor meg annyit ér az a kapcsolat is.


27/N

2019. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Teljessegel kizart, hogy veled ne lenne valamilyen komolyabb problema amiert ilyen szinten elutasitanak a nok! Te mindenre jo vagy nekik kiveve a szexet, ez nem veletlen. En nem egy ilyen kapcsolatott lattam ahol a no nyomata ezt a full prudseget es a vegen kiderult hogy mas pasikkal meg mindent megcsinalt. Egy olyannal eleve nem kezdesz semmilyen kapcsolatot ahol a szex szar vagy ilyen . Mert igenis az egyik legfontosabb tarto pillere egy jo kapcsolatnak(a tied minden csak nem jo es foleg nem kapcsolat) az a szex. Aki mast mond az egy idiota es meg semmit sem tud az eletrol.
2019. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy a feleséged ilyen, mert lehetne a párja egy hasonlóan aszexuális, hanem hogy ennyire nem illetek össze és beszélgetni sem tudtok. Menjetek el vagy menj el csak te szexuálpszichológushoz, szerintem megér egy esélyt, hátha személyre szabottabb ötletei lesznek, mint itt ismeretleneknek.

Egyébként ha ilyen sokat dolgozol, hogy csak 4 órát alszol, biztos, hogy van közösséged egyéb téren a családoddal?

2019. jún. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megdöbbenve és sajnálkozva olvastam a soraidat, és mindenképp meg akarom erősíteni a korábbi válaszolókat, miszerint NEM, nem ez a normális női preferencia!!! Akiket kifogtál, mint vagy aszexuális, vagy traumatizált, vagy látens leszbikus nők... Fogalmam sincs sajnos, mi a baj veled, ha normálisan nézel ki és ápolt vagy, ennyi elég kellene hogy legyen minimum a vonzalomhoz egy átlag nő részéről... Bár tudnék valami ép tanácsot adni :( Hidd el, hogy rengeteg nő élvezi a szexet. Nekem évekig nehezen ment, sokszor nyűgnek éreztem, de egy rossz kapcsolatomból kiszabadulva ismertem meg az igazán jó szexet, mikor lett egy partnerem, akihez valóban vonzódtam. Ekkorra már ott tartottam, hogy féltem, lehet frigid vagyok, annyira élvezetetlen volt számomra a szex, de ott kinyíltam, és bár nem volt hosszú kapcsolat, azóta folyamatosan fedezem fel a szexuális örömöket, több alkalmi kapcsolatom volt, megismertem hogy mit szeretek, mi izgat, különféle partnerem voltak, és hihetetlen módon megszerettem a szexet, eljutottam odáig, hogy már központi helyet foglal el az életemben, akarom, igénylem és fő szempont a párválasztásnál is, hogy milyen az együttlét. Azért írom ezt le, hogy lásd, igenis imádhatja egy nő a szexet, és ne is kezdj olyannal, akivel nem kívánjátok egymást és aki ennyire passzív.

Szerintem menj prostihoz, erkölcsök ide vagy oda, meg kell tapasztalnod, milyen érzés, ha egy nő (még ha csak megjátszva is, de) élvezi a szexet és kíván téged!!! Nagyon szurkolok neked, írj majd, ha van fejlemény!

26n

2019. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lett azóta, de ez nagyon siralmasnak hangzik. Nemcsak a jelenlegi feleséged, hanem a volt nőid is. Szerencsére én csak egy ilyen lányt fogtam ki, aki hasonló volt (sosem kezdeményezett, nem merte világosban, aktus közben is kb. nulla érzelem volt rajta látható). Én már másfél hónap után ott akartam hagyni, de reménykedtem, hogy javul a dolog. Hát, nem javult. Meg az is szólt mellette, hogy egyébként egy hasonló, szerető, biztonságos családi légkör alakult ki volna vele, ebben biztos vagyok, egy évet voltunk együtt, sokszor egymásnál aludtunk, kvázi együtt is éltünk, ezt a fajta emberi oldalát is mondhatni jól megismertem. De nem tudtam azon túllépni, hogy akkor most egész hátralévő életemre egy ilyen nyomott intimitásra legyek ítélve. A szexre sosem sajnáltam az energiát, nyalni is szeretek, imádom a lányt az egekbe repíteni, szeretem azt látni, hogy élvezi, amit csinálok vele, ha miattam tocsog a bugyija, remeg a lába az élvezettől. És ettől a lánytól semmi ilyet nem várhattam, hiába ugyanolyan lelkesen álltam hozzá, mint mindenki máshoz.


A fent említett kapcsolatban nem gondolom, hogy velem volt a baj, mert az összes többi lány, akivel együtt voltam, láthatóan élvezte a szexet. Szerencsére, több lánnyal is volt alkalmam olyan együttlétekben, amikor mindkettőnk már alig bírt lábra állni az élvezettől. A fent említett barátnőm óta pedig különösen figyelek erre, hogy azért működjön az intimitás, mert bár nem a szex a minden és az önmagában kevés, de ha meg nem jó, az megöli az egész dolgot.


Utólag könnyű okosnak lenni, de amiket leírtál, már sokkal hamarább ott kellett volna hagyni ezeket a lányokat. Nagyon nagy szerencsétlenségnek kell lennie, hogy kizárólag ilyeneket fogtál ki.


Én nem javaslom a prostizást – bár nyilván egyszerűbb és gyorsabb, és még azt is mondom, hogy egy alkalommal olcsóbban is jössz ki – hanem keress valaki olyan lányt, akár olyan férjes asszonyt, aki hasonló cipőben jár, mint te, csak a férje nem adja meg neki, amit szeretne, szóval, amit akarok mondani, hogy ne prostival feküdj le, hanem egy olyan lánnyal/nővel, aki téged akar, nem pedig a pénzedért cserébe egy ügyfél leszel neki. A szexben az egyik legnagyobb mozgató erő, hogy a másik fél akar téged (és nyilván te is őt). Keress valakit, akivel a vonzalom kölcsönös, akivel forr a levegő.


Én csak magamból indulok ki, hogy a prosti nekem nem lenne élvezetes. Tovább is megyek. Amikor megszerzel egy nőt, azért az jó érzés. De kis túlzással egy húszast bárki lerak egy prosti asztalára, az szerintem nem akkora eredmény, mint amikor megszereztél egy nőt azzal, hogy jó a dumád, intelligens vagy, jó a tested stb.


Persze, vannak csajok, akik a pénzedért kezdenek veled, de azokban az esetekben nem annyira nyilvánvaló, mint amikor egy az egyben odamégy egy lányhoz, kiteszed a pénzt és szex, mindenféle kölcsönösség nélkül. Aki a pénzedre menne esetleg, ott még akár te is elhiszed, hogy kellesz neki és kölcsönös, még ha nem is így van.


Majd írjál valamit, hogy azóta mi lett.

2020. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!