Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem minden rendben van velem, mégsem kellek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés

A külsőmet kimaxoltam amennyire csak lehet az utóbbi 1-2 évben. Fodrászhoz járok, az arcomra is odafigyelek (bőr, fogmosás, szemöldök, persze csak középen). A szemeimet egyébként is sokan kiemelik, hogy szépek, úgy en bloc szerintem sincs csúnya arcom. Annyi pénzünk is van éppen, hogy jobb helyekről elegánsan öltözködhessek, kapok is dicséreteket a stílusomra. Utcán is sokszor végigmérnek, tehát az öltözködésem sem rossz.

Középmagas vagyok (184 cm) és vékony, de sportolok.

Fősulira járok, de még sincs soha olyan alkalom, hogy idegen lányok közé keveredjek és ismerkedjek valaki által például. A személyiségem is inkább visszahúzódó,

igaz nem vagyok nagy társasági ember, de akkor is sokszor úgy érzem magam, hogy valamiféle burokba létezem. Valahogy sosincs az, hogy megismerkedem valakivel és vagy így, vagy úgy alakul. Régebben kezdeményezett nálam néhány lány, manapság már egyáltalán. Aztán megpróbáltam én annál a három lánynál, akik tetszettek, de finoman lekoptattak, úgyhogy még a maradék önbizalmam is elment most.

Több ismerőssel, haverral ha beszélek úgy alapból természetesnek veszik, hogy csajozok, tanácsokat kérnek, hogy én mit-hogy szoktam tenni aztán mindenre muszáj kitérő, semleges válaszokat adnom. Nem értem, hogy hol lehet a gond. Ennyire rossz volna a személyiségem?



2019. jan. 8. 16:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%
Visszahúzódó vagy.
2019. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
11%
Túl alacsony vagy. Egy igazi pasi 2m felett kezdődik :D
2019. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Középmagas 184 centisen? :D ez komoly? :)
2019. jan. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Visszahúzódó vagyok, de vannak szintén kevésbé extrovertált barátaim, nekik is több sikerük van a lányoknál mint nekem.

Igen, 21 vagyok, már nem fogok nőni. Manapság ez már nem számít kimondottan magasnak, olyan átlagos.

2019. jan. 8. 16:34
 5/42 anonim ***** válasza:
6%

"igaz nem vagyok nagy társasági ember"

Ez a gond. A csajoknak csak alfahím kell.

2019. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

"de akkor is sokszor úgy érzem magam, hogy valamiféle burokba létezem"


Szerintem itt lesz a gond. Hogy érted ezt egész pontosan?

2019. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%
Van aki a félénk fiùkat szereti,nem a döglesztő alfabarmot. De miért nem értitek meg,hogy hiába írjátok körbe magatokat,látatlanba,ismeretlenül,ùgy hogy legalább egyszer megszólaltál volna senki nem fogja tudni mi a baj veled.Hacsak nincs itt egy látó.
2019. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Ezt azért így nem hiszem. Még ha soknak is azok jönnek be, azért nem mindenki egyforma. Különben is, ahogy mondtam kevés ilyet ismerek mégis a többiek is sikeresek ugyanúgy.


Úgy értem, hogy nincs az, hogy elmegyünk az ismerősökkel bulizni, és ott felszabadultan, jól érzem magam. De még úgy könnyen ismerkedni sem tudok, hogy odacsapódom valakikhez vagy valamiért épp ott vagyok és szóba elegyedek velük, ami simán lehetséges volna a koliban is. Megvan az a merev, szokásos társaságom, akiket ismerek és slussz passz. Meg annyira rám ragadt már ez a kicsit távolságtartó, visszafogott temperamentum, hogy én sem tudom máshogy magam elképzelni. A jó oldala, hogy legalább mindenki komolyan vesz, nem vagyok egy bohóc, akit legyintenek ha meglátnak, bár lehet, hogy még az az állapot is jobb volna ettől.


Ezt tudom, hogy nem lehet 100%-ig megmondani, de mégis, valamit hátha.

2019. jan. 8. 16:45
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túlságosan komolyan veszed magadat.
2019. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Többet kellene kezdeményezned. Szerintem a pasik sikere nagyban múlik ezen, és ezt férfi ismerősök is mondják. Ha tényleg nincs baj veled, akkor be fog jönni előbb -utóbb. 3 kezdeményezés az még egy lány esetében is kevés, nemhogy fiú esetében.
2019. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!