Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érzés feleségnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés feleségnek lenni?

Figyelt kérdés

Hello :)

Csak kíváncsiságból szeretném ezt kérdezni :)

Milyen érzés feleségnek lenni?

Miben változik az életed? Kb ugyanolyan mint amikor együttéltek, de még nem házasodtatok össze ?

A bulizás és a szórakozást teljesen ki kell iktatni, vagy nem teljesen?


Az eddigi házasok akiket láttam, azok csak veszekednek a pénz miatt, gyerek miatt stb. A legtöbb válással végződik?


Bocsánat lehet, hogy egy bugyuta kérdés, de érdekel, hogy mások hogyan bírják, hogyan bírják egy nővel/férfival végig?



2019. jún. 7. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Pont olyan érzés, mint nem-feleségnek lenni. Semmi sem változik. Akik vitáznak a pénz vagy a gyerek miatt, azok se azért vitáznak, mert házasok. Logikus.

Pont azért szoktam mondani, hogy azért senki se házasodjon, mert azt hiszi, hogy attól bármi megjavul.

2019. jún. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk még friss az élmény (4 éve vagyunk házasok)

Semmiben sem változott eddig a kapcsolatunk, bár mi előtte 2 évet együtt éltünk. Most született meg a babánk. Sajnos elég sok egészségügyi gond van vele és segítség nélkül nehéz volt az első néhány hónap, de a rengeteg beszélgetés és türelem megmentette a házasságunkat.

Mi terhesség alatt és babával is eljártunk szórakozni. Nyilván nem egy zsúfolt diszkóba, de attól még nem kell a 4 fal között poshadni.

Szüleim 30 éve házasok és még mindig pezseg körülöttük az élet.

2019. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem változtat az ég világon. Ugyan olyan érzés, mint barátnőnek lenni. Az életetek sem változik meg.

Sok ember van annyira idióta, hogy a házasságtól várja a megváltást, hogy akkor majd biztos többet törődik majd vele a párja, vagy végre elköteleződik mellette. De ezeknek semmi köze a házassághoz. Azok a házasságok amiket láttál sosem voltak jó kapcsolatok. Úgy házasodtak össze, hogy a kapcsolat már eleve egy rakás szr volt, csak reménykedtek benne, hogy na majd a házasság megmenti. Vagy éppen már el voltak keseredve, hogy végre állapodjanak meg valaki melett.

Szóval egy jó kapcsolat nem lesz tőle jobb, egy rossz kapcsolat sem lesz tőle jobb. Az emberek ilyen kötelező elemként kezelik, hogy ha már együtt vannak x éve akkor össze KELL házasodni. Az nem számít, hogy évek óta szr a kapcsolat.

Nálunk nem változott semmi, az elköteleződés, a szerelem ugyan úgy megvolt előtte is mint most. Az életmódunk se változott, rengeteget járkálunk el együtt is, külön is pedig nem vagyunk már 20 évesek. Ezek a kapcsolatok amiket láttál nem a házasság miatt lettek rosszak, hanem eleve azok voltak. Vagy éppen meggondolatlanul, rövid időn belül házasodtak és csak ezután derült ki, hogy amúgy nem működik. A házasságnak semmi szerepe nincs ebben. Egyszerűen csak debilek.

2019. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 érdeklődő63 ***** válasza:
56%
elit környéken lakhatsz ha mindenki agyba főbe veri egymást a lóvéért. ezt nem sértésnek szántam csak megjegyeztem
2019. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem változott. Van szórakozás ettől függetlenül :)

És ja van vita is, de előtte is volt és ugyanúgy megbeszéljük, mint házasság előtt.

2019. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk egész pontosan semmi sem változott azon kívül, hogy bizonyos ügyeket könnyebb elintézni. Korábban is együtt éltünk, nem volt meglepetés. Szerintem így a jó, ha valaki változást vár a házasságtól, akkor nagyot fog csalódni.
2019. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
A házasság számomra egy megnyugvás volt, hogy ő is vérkomolyan gondolja, meg a felválallásom az összes rokona, barátja, meg Isten és a magyar jog :) előtt és persze fordítva is, hogy én is büszke vagyok rá. Szóval bár persze ettől nem lettek mások a hétköznapok, nekem kellett lelkileg ez az ígéret, szerződés, a teljes bizalomhoz, keret egy felszabadultabb közösséghez.
2019. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Örülök, hogy kb semmi sem fog változni, kicsit félek is :'D

Igaz az, hogy a körülöttem elő házasok sokat vitáztak a pontos okát nem igazán tudom, hisz semmi közöm hozzá, de halkan nem lehet veszekedni, vagy mégis ? na m1

2019. jún. 7. 17:05
 9/10 érdeklődő63 ***** válasza:
100%
aha! lelkileg kaptál egy ígéretet amit biztos ami biztos szerződéssel pecsételtetek meg ennek következményeként eljutottál a teljes bizalomhoz. ezt pedig úgy ahogy van cakli-pakli keretbe foglaltad. mikor ez megtörtént a keret és benne minden az előbb említette kellék elvezetett egy felszabadultabb közösséghez. így már világos minden. jó hogy ilyen érthetően elmagyaráztad
2019. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 érdeklődő63 ***** válasza:
6* köszönöm a választ neked is, ment a piros pacsi!
2019. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!