Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nem lenne a három gyermek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne a három gyermek, szívesen új életet kezdenék?

Figyelt kérdés
Nem borzalmas a házasságom, de a testiseg hanyatlóban. A férjem rendszeresen igényelné a szexet, én is, de nem vele. Valami végérvényesen elmúlt... Szomorú vagyok miatta, nem tudom, mit tegyek.

2019. jún. 21. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Irt nekem egy kedves Válaszoló privátban, de veletlenul kitoroltem az üzenetet, így nem tudok válaszolni... Bocsánat!
2019. jún. 21. 23:11
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
hát ja, ilyenkor rájön az ember, h. a házasság, gyerek kombó nem egyenlő a total happyvel.
2019. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem vele? Akkor kivel? Van más az életedben?
2019. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

A reinkarnáció hülyeség, úgyhogy nem lesz új életed, az fix. Ez a mostani van, amit elcsesztél. Legalább a gyerekeid életére legyél tekinttel, akiknek normális szülőkre van szükségük!


3 gyereket egyébként hogy lehet ősszehozni egy nem működő házasságban?

2019. jún. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kell leadni a porontyokat és gyorsan kettesben lenni pár napot vagy eljárni párterápiára vagy bármire rendszeresen, ami közben nő és férfi vagytok anya és apa helyett.
2019. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez fura. Ha szereted a férjed és ő még vonzódik hozzád, akkor te miért nem?

A leírásod alapján a testiség csak a bajod, vagy nem nézel szembe azzal hogy más is van a háttérben. Miért mentél hozzá annak idején? Mi tetszett benne? Ő ugyanaz az ember most is, még ha változtak is dolgok.

Menjetek el kettesben programokra, randizni. Beszelgessetek, hogy ki mire vágyik a jövőben, kinek mi hiányzik. Butaság lenne kukába dobni javítasi kísérlet nélkül, de csendben várni is hogy magától megjavuljon.

2019. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Mondd neki azt, hogy megundorodtál a szextől, nem tudod mi van veled, de nem akarod kínozni, hiszen tudod hogy igényli a szexet, így nyitott kapcsolat formájában részedről lefekhet más nőkkel.

Ez maradjon így egy ideig, majd ha megszokta mindezt, térjetek vissza a témára, hogy te is lefeküdnél más férfiakkal. Az egyoldalú nyitott kapcsolat ideje alatt talán fellazul annyira, hogy később belemenjen egy kétoldalú nyitott kapcsolatba. De semmiképp se egyszerre borítsd rá, ha nem akarsz elválni.

2019. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
75% Le leszel pontozva, pedig jót írsz.
2019. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!