Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon sokan miért esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan miért esküvő után kezdenek el ismerkedni? Probléma lent.

Figyelt kérdés
Unokatesóm nem rég ment férjhez,Június. De konkrétan olyan mintha idegenek lennének,mindenen veszekednek,anyagiak,hobbi,barátkozás,azt se tudják mit szeret a másik,stb,mint két idegen,néha hozzánk menekült esküvő előtt is.. Mondjuk esküvő előtt se volt már ez fényes,jeleztük is felé h ne menjen hozzá. Napokba meg benyögte h nem merte lemondani a rokonok miatt,mert megszólják...Ennyire buták az emberek,inkább élnek egy rossz házasságban,hozzámennek ahhoz akitől szinte hányingerük van esküvő előtt is, mint hogy időben fogom magam és lemondom a francba,kit érdekel a sok nyanya akit évi 3x látunk.. És plusszban hetek óta nálunk dekkol,mert nem szeret otthon lenni a férjével,mert ha beiszik agresszív,most ennek volt értelme,kidobni a milliókat.. Szeretem tényleg,és többször is kértük h gondolja át,mondja le,mert láttuk rajta h kedve sincs hozzá,folyton sírt.. De nem értem meg,és hát nekünk is meg van a saját életünk,itt sem dekkolhat végtelenségig,munka nélküli is mert fel kellett mondani,a pasi szóvá tette h csak kanozni járt az irodába,és esküvő után nem dolgozhat.. Közbe most hozzánk jár ordibálni a "férj",kapuba,mert be ne engedjük,közbe a Kriszta egyből üvölt h megint megveri.. A pasas meg óbégat befelé ittasan,h menjen haza,többször már a szomszédok fenyegettek meg minket rendőrrel. Itt meg kis gyerek is van,férjem húgáéké lakás újítás miatt befogadtuk őket is,nem építő neki ez a cirkusz... Nem vagyunk romák.. A mai nap csúcsosodott ki h ez így nem mehet tovább. Ti mit tennétek? Nagyon kiakadtam.. Bocs ha hosszú lettem.
2018. szept. 20. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt tenném: megmondanám az uncsitesónak, hogy támogatom mindenben,de csak ha elindítja a válást. Ha erre nem hajlandó, akkor ne szaladgáljon hozzám segítségért. Ha ennyire életképtelen, akkor élje az életet, amit csinált magának, de másokat hagyjon békén vele. Úgy nem lehet neki segíteni,ha magáért nem hajlandó tenni semmit. A elcseszett döntéseiért meg nem vállalhat más felelősséget. Az ilyen balfsz emberekkel muszáj kemény lenni, mert különben csak ülnek és várják a csodát.
2018. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban úgy állunk h depi van,sorozatnézés bőgés evés kombó.. Nem is értem egy ilyen szart minek kell így siratni, találna ezerszer jobbat,de ha nincs belső késztetés megette a rosseb.. Első körben mondtam h beszéljen a volt főnőkkel h vissza vennék e,ha nem ott a cégem,megoldjuk,de valamit kezdjen el magával,mert én se meg a családom se sokáig bírjuk cérnával ezt az állapotot,és jelenleg otthonról dolgozom a cégembe,sajnos zavar ez hozzá állás amit mutat..
2018. szept. 20. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... Így járnak azok, akik csak azért csinálnak valamit, hogy szépet mutassanak a kirakatba. Szerintem minél hamarabb adja be a válókeresetet.
2018. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen buta embereket nem ismerek.

ELküldeném, váljon el és kész.

2018. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kirakat világban rengeteg a felszínes ember. Mi kell a nőnek? Egy pasi, akivel lehet díszelegni. Mi kell egy pasinak? Egy nő, akivel lehet díszelegni és szexelni, úgy, amikor és akárhol.


Nos, ebből mi következik?


Vannak a csajok és a pasik, és vannak a nők és a férfiak... Én pl. szeretek fotó nélkül ismerkedni, nem érdekel egyelőre hogyan néz ki a másik. Ha nem tudunk miről beszélgetni, nincs semmi közös, akkor ne zavarjon már be az, hogy jajjj de jól néz ki, lemegyek hídba csak azért, hogy összejöjjön egy randi. Persze körvonalakban leírhatjuk a külsőnket. Ha viszont már megismerkedtünk, és érezzük a közös frekvenciát, a külső már nem nyom akkorát a latba, mint a jelenlegi párkeresők húspiacain.


Ha valaki ismerkedni akar, akkot ezt tanácsolom neki, jóval kisebb a kudarc lehetőssége. Ha meg nem jövünk be egymásnak, szereztünk egy jó ismerőst. Végül is szinte nincs vesztenivaló. Annyira nevetséges dolog ez a fénykép alapján elmenni randizni dolog. Marha kínos amikor egy bunkóval, vagy egy teljesen más világban élő emberrel kell eltölteni akár 5 percet is.

2018. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem az emberi kapcsolatok furcsán fordulnak ki önmagukból. Elgondolkodtató, hogy valaki jobban fél felmondani egy jegyességet, ami tulajdonképpen semmiféle elkötelezettséget nem jelent, ellenben a válás már jogilag is vonja maga után a következményeket, felelősséggel, vagyonmegosztással, uram bocsá gyerek "megosztással" jár. Jobb az út fordulónál még nemet mondani, mint gyávaságból rálépni.

Nem tudom én érzékelem e továbbá az emberi párkapcsolatoknál a környezetemben a zűrzavart, ami tagadhatatlan korábban is volt, de gyerekkoromból nem emlékszem ennyi válásra, jól lehet, ugyanannyi volt a rossz házasság, csak nem váltak. Az azonban lényeges, hogy az emberi vélemény mindig is fügött a kor szokásaitól, és most valahogy én sem csodálkozom, ha valakik elválnak, Hja, ők is? Ez viszont nem egy jó irány.

2018. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Előző inkább éljen látszatban,iszákossal,agresszivval,magányosan

nézegetve a gyürüt,mint hogy elváljon,a ahol már a gyereket veri apa igenis el kell válni v te maradnál ahol vernek a gyerekkel,mert ciki válni,akkor a te fejedbem is gondok vannak.. Igenis jó hogy el lehet válni és nem kell egy életen át a szarban ülni.. De igen sokan félnek mások szájátol,leginkább a rokonokétol, ezert van ennyi kényszer meg hamis látszat dolog,és közbe vannak barátnők és barátok mindkét félnél,csupa látszat lufi,és ezt a mintát adják tovább.. Nagyanám is füvel fával,meg abortuszok, öt volt neki amit tök lazán vett,de mikor Anyámnak elment a tesom,elhordta h nem tud vigyázni,mocskolta.. Sajnos Nagyanyám undorito ember a Papának szava nem lehetett soha ki is csinálta, és manipulál irányit mindenkit rosszindulatu és szereti ha mindenkinrek rossz,a testvérei szintugy.. Anyám is roncs lett melettük. A nagynéném uggyszint szar keverő... A fejlemény uncsim válik,nálunk marad mig nem jon egyenesbe,a cégben adok neki irodás munkát. A rokonok szája meg le van szarva én ágam már rég nem foglalkozik velük,okkal..

2018. szept. 24. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Félre értetted amit írtam, pártolom a válást, ha a kapcsolat rossz, menthetetlen. Ez a kevésbé rossz. De attól nem jó arány az, h ennyien válnak, ugyanis sok gyerek nő fel apa nélkül, ami evolucios szemponból furcsa dolgokat produkál, leginkább frusztrált, elveszett kamaszkort, zavart kapcsolatokat. Én egyet értek veled. Határozottnak kell lenettek, különben a nyakatokon marad.
2018. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!