Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötnétek érdekhàzassàgot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötnétek érdekhàzassàgot, ha nem lenne màs vàlasztàsotok?

Figyelt kérdés

Volt màr valakinek ilyenben része? Hogyan kell elképzelni ezt a dolgot?

Kapsz egy szerződés,aláìrod,majd férjhez mész x évre és elvàlsz?

Mi a helyzet,ha eltalàl Cupido és màr nem érdekel a pénz csak az a személy,akivel hàzassàgot kötöttél?

Mesélne erről valaki részletesebben?!



2019. júl. 1. 20:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos már lassan 2 éve nem sikerül normális munkát találnom, mellette vállalkozást próbálok beindítani, de az is elég nehezen megy, nyelvet is tanulok, tehát próbálok tenni a helyzetem javításáért, de nem nagyon sikerült eddig. Néha belegondolok, hogy egy ilyen talán megoldhatna mindent, viszony közben meg normális párkapcsolatom van, és úgy érzem, túl sokat veszítenék, ha azt felrúgnám. Sajnos úgy néz ki, hogy nekem vagy munkám van, vagy párkapcsolatom, a kettő valahogy nekem nem jár egyszerre. De ha szingli lennék, lehet, hogy elkezdenék vagyonosabb pasiknál próbálkozni, és nem feltétlenül a kinézet lenne mondjuk az első, de azért minden lehetőséget mérlegelnék mielőtt igent mondanék rá.
2019. júl. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én többre tartom a házasságot annál, hogy bohóckodjak vele.
2019. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Soha. Hàzassàgot csak szerelemből.
2019. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen vállalnám, ha az általa megvalósuló előny nagyobb, mint a miatta elszenvedendő negatívum.


Ha belegondolunk, többtízév munkaviszony nagyobb lelki teher, mint pár év érdekházasság, aztán mégis sokan beleugranak. Akkor miért ne lehetne ebbe is?

2019. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen házaspárt, egyelőre jól megvannak.
2019. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor lehet bevállalnám,ha az illetőt ismerném és tudnám,hogy nem ölne meg otthon.

Mindig szerelempárti voltam,de ez nem old meg ma már semmit.Sokan már érzéketlenek és senki nem érdekel senkit.Akkor legalább pénzem és jó életem legyen,ne kelljen mindig kuporgatnom.Persze nem herdálnám el a másik pénzét,csqk több mindent vennék mint most.

2019. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!