Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kötött már valaki érdekházassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötött már valaki érdekházasságot? Ha igen, bevált?

Figyelt kérdés
33 éves, elvált nő vagyok. A válással végleg elveszítettem a hitem a szerelemben. Nem is vágyom rá. Egy meleg barátom felajánlotta, hogy házasodjunk össze, neki kell a fedés, jó barátunk vagyunk, eltart és külföldön, ahol él, sokkal jobb életet biztosíthatna nekem. Tavaszig van idöm gondolkodni. Mi a véleményetek?
2016. dec. 31. 13:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Most elveszítetted és később? Később lehet rád talál még is egy új szerelem és akkor mit mondasz az új férfinek? meleg a férjem? :O Én nem mennék bele
2016. dec. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Te kapsz pénzt külföldön,eltart, stb. Ő meleg. Mit nyer ezen? Mert a tested nyilván nem érdekli. Mi is az ő indíttatása elvenni egy nőt, hogy aztán eltartsa és villogjon vele? Gyáva ember lehet.
2016. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%

Ne jó ez.

A meleg barátod ne éljen hazugságban!!!!

2016. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A szerelem újra megtalálása kizárt. Nyilván van benne kevés vonzalom irántam, különben nem engem kér feleségül. Családot szeretne, gyerekeket, és én ezt tudom biztosítani.
2016. dec. 31. 13:35
 5/28 anonim ***** válasza:
87%

Nos, lehet kiakasztó lesz a válaszom, de minden házasság érdek valahol, hiszen egymásnak adnak a felek támaszt.

A szerelem pedig elmúlik és marad jó esetben a szerető barátság, rossz esetben a gyűlölet.

Ha biztos vagy abban, hogy nem érdekel a szerelem, és ez a pasi lehetne lelki társad, akkor én belemennék.

2016. dec. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%

NEM

NEM ÉREZ IRÁNTAD VONZALMAT!!

BELE NE MENJ

2016. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
35%

Fúj. És te egy ilyen gerinctelen embernek szülnél gyereket? Aki még arra is képtelen, hogy az alapvető tulajdonságait vállalja fel és úgy éljen, hogy önmagával azonos? Ha szerelem nincs is, azért legalább az alapvető tisztelet nem ártana! És én nem tudnék olyan embert tisztelni, aki úgy dug, hogy közben még a nememet sem szereti, de én legyek a tenyészmarhája, aki fial neki...


Mennyit keres havonta? Csak hogy tudjuk, mennyibe is kerülsz.

2016. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%

Én elfogadnám a jó életet, amit felajánlott. Azzal a kikötéssel, hogy ha évek múlva mégiscsak rám talál a szerelem akkor elenged, vagy tudomásul veszi.

Válás is van a világon :-)

2016. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Valójában a legtöbb házasság pont ilyen. Azért vannak együtt, hogy felneveljék a gyerekeket. Ha nem lennének gyerekek már réges-rég külön lennének. Jobb esetben azért kedvelik egymást, barátok.


Szerintem nálad a legnagyobb kockázat az, hogy nagyon függőségi helyzetbe fogsz kerülni. Ha kitalálja két év után, hogy mégsem, akkor mit kezdesz magaddal. MEg egyáltalán végig ott lesz a levegőben, hogy ő tart el és kiszolgáltatott leszel ezért. Mert mindketten tudjátok, hogy sacc bármit megengedhet magának neked engedni és maradni kell. Szerintem valami anyagi függetlenség ezért fontos.

2016. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem intelligencia kérdése, nekem vannak ismerőseim, akiknél működik. Ha nekik jó, nekünk semmi közünk hozzá.
2016. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!