Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem tényleg szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja a férjem házassági válságunk közepette (nem kívánom őt), hogy szeret annyira, elengedjen, együtt élünk tovább (gyerekekkel), de a szexet kereshetem máshol - akkor éljek a lehetőséggel, vagyis nyitott házasságban, vagy kétségbe van esve, azért ajánlotta fel?

2019. júl. 8. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Félre akar dugni.
2019. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Fruzs33 ***** válasza:
59%
Már nem szeret,de ez kényelmesebb megoldás.
2019. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem akarsz szexelni vele?
2019. júl. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem szeret,aki szeret az nem akarja,hogy más megdugjon.Vagy ha igen,és szeret annyira,hogy elengedjen,akkor az nem csak pár szexuâlis együttlétig terjedbe.Szeretlek,ezért hagylak elmenni,váljunk el,és legyél boldog.

Ő csak élne a lehetőséggel,hogy félredugjon,ha má Te nem kívánod.

2019. júl. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Rafinált egy pasi lehet. :D Megengedi neked, hogy aztán neki is szabad a legyen a pálya. :D
2019. júl. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hogy ő mit érez, csak azt, hogy én mit éreztem amikor ezt mondtam a feleségemnek.
2019. júl. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
#1,#4-es a HöLGY nem kívánja a férjét! Ő szeretne félre dugni. A férje elengedi hogy ne legyen balhé. Tudom hogy nehéz:)
2019. júl. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Értettem,ne aggódj.
2019. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem fhaszság, amit itt páran írnak, mmint hogy nem szeret... (gondolom ilyen 4-6-8 éves kis “kapcsiban” vannak, és nem találkoztak még ilyen helyzettel).

Kicsit más szitu, de èn is felajánlottam anno a férjemnek, h menjen máshová olyasmiért, amit én nem tudok/akarok megadni neki a szexben (anál). (Az egy dolog, h nem élt vele, kb. elküldött a francba, h mit gondolok én róla, h képes lenne mással lenni, stb...).

Nah szal amit mondtam, komolyan mondtam (mint a te férjed is); szeretem őt annyira, h ne fosszam meg olyasmitől, amire vágyik. Kész pont ennyi, eszembe sem jutott, h most akkor én is jól félremegyek, stb...

Nyilván magamból indulok ki, de tény, h van ilyen; én is szeretem őt annyira, h hajlandó lettem volna “elengedni”... (csak jöjjön vissza) komolyan, és őszintén.

2019. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

Egyéni vélemény, de szerintem a nyitott házasság a válás elodázása. Tüneti kezelés.

Ha válságban vagytok, azt meg kell oldanotok. Ha nem megy, akkor vállald fel, hogy nem megy, és válj el!

Egyébként nem értem, hogy ha eddig kívántad, szültél tőle gyerekeket, akkor most miért nem kívánod?

Most nem akarok azzal jönni, hogy a férjtől elvárják, hogy kívánja a feleségét, miután az elhízott, mert bizony sok asszony baromira megváltozik szülés után. De akár jöhetnék ezzel is...

2019. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!