Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem 2 hónapja a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2 hónapja a volt barátnőjének, azt irta, hogy nem szeret és csak a gyerek miatt van velem, csúnya dolog de belenéztem a facebookjába és egy cseh lánynak szintén ugyan ezt irta, , csehországban dolgozik, , mit gondoljak erről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Beszéld meg vele,én a helyedben elválnék.
2016. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Bocsáss meg neki, mert félrekefél, vagy rúgd ki a francba, és a gatyáját is pereld le róla. Vérmérséklet szerint.
2016. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Ugye ez nem komoly kérdés, hogy mit gondolj erről?

Nem egyértelmű?

A férjed csajozik és előadja a házas férfiak bevett dumáját, milyen rossz otthon, a feleségem nem is szeret, nem is törődik velem, csak úgy élünk egymás mellett, mint két lakótárs, csak a gyerek miatt vagyunk még együtt, stb.

Nyilván nem tisztel, ha több nővel is csal és ilyeneket mondd rólad idegen nőknek.

2016. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem jöttél még rá a válaszra, akkor kár itt bármit is mondani neked.
2016. szept. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed eppen a felrekurast kesziti elo, vagy mar felre is kur. Ez a tipikus duma ilyenkor, ami persze nem jelenti azt hogy nem igaz.


Neked kell eldonteni hogy ez neked jo-e igy (sok hazassag mukodik igy evtizedeken keresztul) vagy kidobod.

2016. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igazából 2 lehetőség van:

- igazat ír nekik, tehát már nem szeret. Ebben az esetben válás.

- hazudik nekik hogy ágyba vigye őket. Ez rajtad múlik, nálam válás lenne.


Mindenképpen beszélnék vele egyébként, de szerintem ne sok jóra számíts :-(

2016. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ja igen és hozzá is tette,hogy ő csak viccelt,a volt exe az itthon dolgozik abból nem hiszem,hogy valami történt mert ha itthon volt csak velünk töltötte a szabadságát,de csehországban ugye ki tudja mi a szart csinál

,az biztos ha haza jön ezt megbeszélem vele

2016. szept. 22. 12:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindegy, hogy fizikailag megcsalt-e, ha érzelmileg elárult, függetlenül attól, tényleg így érzi-e. Egyébként ez tényleg jellegzetes csajozós duma a foglalt pasiknál, elég sokan el is hiszik...A barátnőm férjének a szeretője pl. úgy gondolta, hogy a pasi nála van otthon, a családi fészek kényszer, és a barátnőm áll az útjában az ő boldogságuknak.😳

Beszélj vele, bár jó esetben terelni fog, rosszabb esetben támadni, hogy minek kotorászol az ő privát dolgaiban.

2016. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

ja persze, ő csak viccelt, nehogy elhiggyél már ilyen magyarázatokat :)

Akár találkozhattak útközben is. Na meg eddig is valahogy a barátnője volt.

És nem is ő van egyedül.

A férjed csajozik. Mondd el neki, hogy tudod. Aztán azt csinálsz, amit akarsz. Ahogy már írták, sokan élnek így.

2016. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Normális nő nem itt kerdezgetne, hanem már rég a való való papírokat adná be.

Komolyan, nem vagyok a válás híve, sőt, úgy vagyok vele, hogy dolgozni kell a kapcsolaton, nem eldobni. DE jelen esetben nincs miről beszélni. A férjed nyilván megcsalt és folyamatosan készíti elő a terepet az új nőknek. Szerintem ilyen kapcsolatot már nem lehet megjavítani. Nem szeret, nem tisztel, hazudik, más nők társaságát keresi...

Kidobnám mint a macskát szarni.

2016. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!