Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 25 év együttélés után a vágy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év együttélés után a vágy visszahozható?

Figyelt kérdés

25 éve vagyunk együtt a férjemmel (öt különböző korú és nemű gyerekünk van), szeretnénk, ha újra egymásra találnánk nemcsak szexuálisan, hanem érzelmileg is. Hatalmas szerelem volt a miénk, szeretnénk, hogy a régi nagy érzelmek csírajanak felidezese, ápolás elinditson valami pozitív változást, amiért természetesen tenni is akarunk.


Olyanok válaszát várom, akik legalább ilyen régóta, vagy hosszabb ideje házasok.

Ki hogyan élte meg ezt az időszakot (férjem bevallottan kapuzárási pánikkal küzd), hogyan lendült át rajta? Át kell beszélni, elemezni újra és újra a problémákat, amik ki lettek mondva, vagy hagyjuk egymást, és természetesen, ösztönből szépen lassan alakítsuk az "új" életünket?



2019. júl. 19. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek beszéljetek at mi a probléma, min kene változtatni, milyen volt regen stb. Csináljátok tobb közös programot a gyerekek nélkül. Kedveskedjetek egymásnak. Dobjatok fel a szexuális életetek valami újjal.
2019. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen problémákról van szó. A régi sérelmeket felemlegetni felesleges, de ha van bármi, ami a jelenlegi életetekben akadályozó, zavaró tényező, akkor azt mindenképpen érdemes megbeszélni és közösen megoldást találni rá. Ezen kívül persze sok közös program, élmény, stb.
2019. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, ha mindketten éreznek még egymás iránt.

Akik ilyen régen szövetségesek tudnak már egyet s mást egymásról és az életről is.

2019. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Akik ilyen hosszú vagy hosszabb ideje együtt élnek, azoknak valószínűleg nem kell részletesen leírnom, milyen problémák alakultak ki szép lassan évek alatt (minőségi idő, szex, kommunikáció, stb.).


Ezért nagyon eltavolodtunk, amit menet közben próbáltam felé jelezni, de örökké elfoglalt volt, egyáltalán nem ért rám/ránk, és mostanra sajnos odáig jutottunk, hogy nem tudjuk együtt folytatni. Utána kezdtünk beszélni a problémákról, serelmekrol. Ez egyrészt hihetetlen felszabaditó érzés volt, hogy ki lettek mondva, ugyanakkor a férjem olyan gondolatokat is megfogalmazott, ami szomorúva tett. Mintha nem is ő mondaná, mintha nem is ő lenne - azonban bevallotta, nagyon elkeseriti a tény, hogy öregszik (52 éves), sose hitte volna, hogy ennyire meg fogja viselni. Azt mondta, mivel már nem ég köztünk a tűz, így új életet szeretne kezdeni, de minket nem akar elhagyni, ez a nagy dilemmája. Mindketten szeretnénk megjavitani a házasságunkat.


Ez történt néhány hete. Azóta több időt igyekszünk kettesben tölteni, odafigyelunk a szexre.

2019. júl. 19. 15:26
 5/11 anonim ***** válasza:
sztem csak idő kérdése, h. egy fiatalann nő miatt lelépjen.
2019. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
jav. fiatalabb
2019. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az Amerikai szépség c. filmet nézzétek meg együtt a férjeddel, és kezdjetek el róla beszélgetni, sok mindent tisztázhat.


neten fenn van.

2019. júl. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van egy fiatalabb nő, aki beindította nála ezeket a gondolatokat. Az a baj, hogy ha tényleg van, akkor minél inkább görcsöltök rajta, és utánozzátok az első randis feeling-et, annál ordítóbb lesz a különbség, hogy milyen érzés veled és vele. Nekem megzavarta a fejem valaki, a férjem elkezdett teperni, étterem, mozi, ölelés, szex, stb...stb...De mindig ahhoz az érzéshez hasonlítottam, ami a másik közelében járt át és hervasztó volt az eredmény. Csak úgy bírtam mellette maradni, hogy megmondtam neki, hogy szálljon le rólam és viselkedjen úgy, mint aki 10 éve együtt van velem. Ha tehettem volna, elhagyom. Nem hagyhattam el, közben a másikat is kihevertem úgy-ahogy és együtt maradtunk. Hogy ő mit tervez, nem tudom, én már nem akarok semmi változást.
2019. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as!én is írhattam volna a hozzászólást..ugyanez történt(történik)velem is.Azt az új érzést soha nem kapjuk már meg a férjünktől.Elmúlt..És tudjuk,hogy milyen is lehetne😢talán ez a legrosszabb.A tudat,hogy nem élheted meg igazán a vágyaidat.
2019. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az vígasztaljon, utolsó, hogy az az új érzés az újjal is pikk-pakk elmúlik és ott marad egy vadidegen ember és közben elvesztetted azt, akivel összeköt 10-20 év.

Persze lehet, hogy csak savanyú a szőlő, de 1 év telt el és elnézegetem a képeit és látok egy mackós, egész jó felépítésű férfit, aki ha most jönne szembe velem először, észre se venném. Akkor amikor találkoztunk, nyitott volt a lelkem a szerelemre és kivetíttem rá az érzést, hogy ne legyek magányos. Közben a férjemmel is változott sok minden. Ugyan szerelmes már soha nem leszek belé és szexuőálisan sem kívánom, de legalább magányos nem vagyok már mellette, sok mindent meg tudunk beszélni. Azzal a férfival nem is tudom, miről beszélgettünk volna.

Az is igaz, hogy könnyű úgy, hogy 1 éve nem láttam. Képen akkor se fogott igazán meg, személyesen nem kaptam levegőt a közelében. Nem tudom, meddig tartana az újdonság varázsa. Volt nekem azóta más, nagyon helyes pasi, de semmi komolyat nem éreztem iránta. Kicsit kizökentett, kalandnak jó volt, de 3 randiból egy olyan volt, hogy ásítoztam mellette szó szerint. Szex közben végig azt éreztem, mintha az évek óta ismert házastársammal szexelnék. Bár ez lehet, azért volt, mert őt is ahhoz az egyhez hasonlítottam.

2019. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!