Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek aggódnom kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aggódnom kéne, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Barátom négy napra megy a mostoha nagyapja nyaralórája, ahova már kisgyerek kora óta néha szokott járni. Viszont most a nagyapa két lány unokája is megy akik 17,19 évesek, és ugyebár semmilyen rokonság nincsen közöttük, gyerekkoruk óta ismerik egymást, viszont elég régen találkoztak és nem gyakran látták egymást. Az idősebb lánynak is van barátja, de ő sem mehet, barátom nekem is mondta hogy most csak velük szeretne lenni, mert rég találkoztak és ő sem hozza a barátját. Igazából engem zavar a dolog, mert egyáltalán nem csúnya lányok, és a barátom sem egy ronda teremtés egyaltalán, illetve 1 percre van tőlük strand is, gondolom fürödni is fognak. Lehet én aggódom túl ezt az egészet, de szerintem van okom rá. 1 éve vagyunk együtt 18L 19F

2018. aug. 21. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

nézd, olyan fiatalok vagytok, hogy kicsi az esély, hogy együtt fogtok megöregedni.


akkor meg jobb túlesni hamarabb az egészen, nem?:)

2018. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

#1 Ne vedd már el a kedvét szegény Kérdezőnek.


Ne aggódj előre olyanon, ami lehet meg sem történik. Bízz benne, ha szeretitek egymást, mindegy, hogy kivel strandol.

2018. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akar csalni, kevésbé gyanús helyzetben is megcsal, ha nem akar, akkor sem fog, ha valaki a fenekét nyomja az arcába. Tudom, hogy mondani könnyű, de nem érdemes idegeskedni, mert akár megtörténik, akár nem, ezt te befolyásolni nem tudod, max magad is kiidegeled, meg a barátod is elkönyvel hisztisnek.

23/N

2018. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem tudnam feldolgozni ha történik valami, nekem ő az első.
2018. aug. 21. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Minek neked párkapcsolat, ha képtelen vagy a bizalomra? Ha egy olyan alja féregnek nézed a párod, hogy csak azért képes lesz megcsalni, mert épp megvan rá a lehetősége (ami nem biztos, de tegyük fel), akkor minek neked ez az egész? Amiket leírtál az még sehol sem ok féltékenységre, szóval szeritnem jobban teszed, ha leállsz a kattogással, mielőtt még rámegy a kapcsolatod a bizalmatlanságodra.
2018. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kétszer annyi idős vagyok, mint te, kérdező.


hidd el, feldolgoznád. fel is fogod, mint ahogy a többi szakítást is.


és ne ő legyen neked az első, hanem saját magad.

2018. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerintem nagyon is van okom rá, mert regen a barátom szerelmes volt belé...
2018. aug. 21. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Az elso kapcsolat mindig vège tèr....

Mindig...


:)


99.99% nem o lesz az igazi ugyse


Tini szerelem az elso...

Majd megtudod kesobb mi a szerelem

2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!