Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar még mindig be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar még mindig be a volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 27 vagyok és boldog párkapcsolatban vagyok, de úgy érzem, hogy még mindig kihat rám az első szerelem. Ennek már 9-10 éve, de azóta sem szeretnék gyermeket, ha a jelenlegi párom megkér hogy védekezés nélkül legyünk együtt mert szeretné ha többen lennénk, én egyszerűen nem bírok együtt lenni vele, inkább alszok. Ez normál dolog hogy ennyire kihat az első igaz szerelem?

2018. jún. 29. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán világos,hogy az elsö szerelmed hogyan is hat ki a mostani babavállalási dolgaidra. ???
2018. jún. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem az első kapcsolat kihatása, hanem azé, hogy akkor se akartál gyereket és most se. Ez csak akkor gáz, ha a párod ezt nem tudta az elejétől fogva.
2018. jún. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!