Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kétszer is megcsaltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer is megcsaltam a barátnőmet, és élvezem a "rosszfiú" életmódot. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megcsaltam a barátnőmet kétszer is, és tudom, hogy az kellene, hogy bűntudatom legyen de nincs. Jó érzés, hogy el tudok csábítani más nőket is, élvezem ezt az életformát. Elmondtam egyik lányismerősömnek, aki azt mondta, egy szemétláda vagyok.


De nekem mosolyra húzódott a szám, valahogy úgy érzem magam, mint az amerikai filmekben a nőcsábász pasik.


Mi van velem???


2019. júl. 24. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondom, három a magyar igazság. Meg azt, hogy kamu a kérdés.
2019. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Tegyél egy szívességet a lánynak és hagyd el most.

Aztán szedj össze annyi tetűt, HPV-t és szifiliszt, amennyi neked tetszik!

2019. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát a gerinctelenség biztosan megvan benned.


Egy nőcsábász nem ilyen. Az mondjuk olyan, mint James Bond. Egyszerre egy nő.


Hogy mi bajod lehet? Szerintem az élet minden más terén tele vagy feszültséggel és komplexusokkal, de most "nagynak" érzed magad.


L

2019. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz fiu 😂😂😂😅 hagyad már... inkabb legyél muszlim vallású lehet több feleséged persze ha csak el tudod tartani őket... (ja az már nem megy a rosszfiunak...?!?)


Csak egy egyszerű gyökér+gerinctelen vagy... mert félsz elhagyni a baratnodet és ugy bízni mert hoppon maradnál évekig barátnő nélkül... mert max 1000000/1x tudod ezt megcsinalni...

2019. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs bűntudatod, akkor pszichopata vagy. Bár a legtöbb pszichopatát teljesen normálisnak hiszik, attól még ez egy beteg dolog.
2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ROsszfiú? Inkább hímr|banc.
2019. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Agyadra mentek az amerikai filmek. Ez nem menő, ez nagyon ciki. Cseppet sem férfias.
2019. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:D
2019. júl. 24. 15:54
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Osztottam szoroztam és arra jutottam hogy ekkora gerinctelen patkány nem létezhet.
2019. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan csaj kell neked, aki megtanít a jó modorra, fiúkám.
2019. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!