Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsalt? Hogy higgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsalt? Hogy higgyek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap elment a párom kocsmába (nappal) és ott ragadt 2 óra hosszát kettesbe a pultossal. Vendég nem volt. És iszogatott amivel nincs is gond, aztán hazajött ilyen szerelmes zenéket hallgatott, megcsalós régi slágereket. Aztán este együtt voltunk (kézzel akarta) és nagyon nehezen ment el, nehezebben ment és amikor nagy nehezen elment alig jött valami. Eléggé gyanakszok a dolgokra csak nem tudom mit higgyek, mert nincs bizonyítékom. Ő azt állítja, hogy semmi nem volt meg bolond vagyok.

2019. júl. 28. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Ne legyél már nevetséges...

ha te ennyire gyanakszol, erős a gyanúm, hogy nem először fordul elő, hogy nem bízol benne....



Ismerem ezt az érzést és borzalmas. Sokkal megnyugatóbb is szeretett teljesebb megbízni a párunkban. Helyére tenni a dolgot, hogy ha megcsal akkor ő a hülye és nem te, és ez miatt nem parázni folyton.

2019. júl. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyon valószínű, hogy meghúzta a pultoscsajszit.
2019. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Amugy az egy öreg nő..
2019. júl. 28. 09:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy a pultosra gyanakszok.
2019. júl. 28. 09:25
 5/15 A kérdező kommentje:
Legszivesebben elhagynám de igy nem tudom mit tegyek. Most tényleg én lennék a hülye és bizalmatlan?
2019. júl. 28. 09:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy, hogy megcsalt-e vagy sem, ha nem bízol benne és elhagynád szíved szerint? A bizalom minden kapcsolat alapja, teljesen lényegtelen, hogy alaptalanul vagy sem (bár szerintem a megérzéseidre hallgatni sosem hülyeség), ha elmúlt a bizalom, ott már teljesen felesleges együtt maradni. Neki se jó, hogy folyton számon kéred és esetleg korlátozod vagy valami, neked meg főleg nem jó, hogy idegeskedsz, agyalsz, ott a görcs a gyomrodban, hogy "mi van, ha".
2019. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy most ingott meg a bizalmam. Hogy nem tudom mit higyjek, hiszen nem ül le megbeszélni, mert a végtelenségig tagad.
2019. júl. 28. 10:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem akarok vészmadár lenni, de ez egyszerű biológia : minél gyakrabban ürül, annál kevesebb a cucc, és tovább is bírja. A párodat ilyen téren csak te ismered, és ha szerinted már ürített aznap, akkor az úgy van. Amúgy ha nem az öreg pultosnőre gyanakszol, akkor kire? Máshol volt szerinted és nem a kocsmában?

A pultos nő öreg.. Kihez képest? 45 éves vagy 65? Nem mindegy... A 40-50-65 körüliek is szeretik a f*#aszt.

2019. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ő azt mondja hogy az alkohol miatt kevesebb.. ezt hogy higyjem el?? Lehetséges??
2019. júl. 28. 12:05
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, amiatt :DDDDD Jézusom, ne már.
2019. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!