Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Hogyan bízhatnék újra?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemen tanul és egy éve megismerkedett egy lánnyal, aki minden nap írogatott neki, és mondtam, hogy nagyon zavar, hogy ennyire nyomul. A barátom azt mondta, hogy idegesíti és hogy lerázza. Na most, eltelt egy év, és volt egy több hetes egyetemi program nekik nemrég, és ott volt az a lány is. Én bíztam benne, hogy lerázta, meg minden, de miután hazaért észrevettem, hogy a lány írt neki. Megkérdeztem, hogy már megint írogat? A barátom egy szóval lerázta a kérdéseimet, de látszott, hogy kényelmetlen neki. Mondta, hogy már idegesíti. De furcsa volt ez az egész és éreztem, hogy itt valami nem oké. Azelőtt sosem tettem ilyet, de elkértem a telefonját. Azt mondta, hogy hónapok óta nem beszéltek semmit, és hogy csak az elmúlt két hétben írogat megint... Hát teljesen összetörtem, mert kiderült, hogy egy éve csaknem minden nap beszélnek. A lány nagyon durván nyomul. A barátom meg litániákat ír neki, meg képeket küld, hogy éppen mit csinál.. ugyan azokat a képeket, amiket nekem is.. Meg pirulós fejeket.. Nem tudom, szerintem aki le akar rázni valakit, az nem ír így egy lánynak.. Főleg nem olyanokat, hogy igyekszik megfelelni neki...A lány meg írta, hogy csajokkal mennek fürdeni és hogy kezdheti ott a megfelelést a barátom, hogy elmegy velük.. Ő pedig azt írta, hogy jól hangzik. És még csomó hasonló kaliberű dolog. Számomra szörnyen esett, hogy egy évig a szemembe hazudott, és akkor is írogatott a lánynak mikor én épp főztem neki. Mikor szembesítettem és válaszokat akartam csak azt tudta mondani, hogy nem történt semmi, és hogy azért nem mondta el, hogy beszélgetnek, mert ő ezt nem érezte annak. lol. Kiderült, hogy cipelte órákra a csaj seggét kocsival, meg, hogy a lány becézgette a barátomat, meg minden.. A barátom azt mondta, hogy csak azért beszélgetett a lánnyal, mert kidolgozott anyagokat kapott tőle, de nem értem, hogy ezt miért kellett volna titkolnia. Ha elmondja, hogy ez a helyzet az elején semmi sem történik, elfogadom, hogy beszélgetni fognak a lánnyal, így viszont, hogy hazudott egy évig, és ennek ellenére állandóan azt hangoztatta, hogy benne bízhatok, meg hogy idővel meglátom, hogy rászolgált a bizalmamra nem tudom, hogy tudnék bízni benne. Az is furcsa volt, hogy mikor a beszélgetés vége fele értem rám kiabált, hogy na most már elég és kitépte a kezemből a telefont. Napokkal később megbeszéltük, és megengedte, hogy elolvassam a végét is. Próbáltam még egy esélyt adni neki, de egyszerűen nem tudtam túltenni magam a dolgokon. Eddig 2 komoly kapcsolatomban is megcsaltak, és a mostani barátomnál éreztem azt, hogy feltétlenül megbízok benne és, hogy sosem verne át. Aztán jött a mélyütés. Nagyon szeretem őt és próbálom elhinni az ő verzióját, de számomra akkor is fura ez az egész. Úgy érzem mindent megadtam neki, és éppen ezért nem értem miért kellett ezt csinálnia.


Ti mit tennétek, vagy hogy élnétek meg ezt az egészet?


2019. júl. 30. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Senkiben nem lehet megbízni amit a barátod csinál nagyon nincsen rendben. De mindenki ilyen ezért nem kell nekem se senki.
2019. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennyit hazudozni..

Elején ha őszinte lett volna, tök más az egész, de ezek a szövegeket, amiket levág a csajnak.

Szerintem imponál neki, hogy a csaj így "mászik rá".

Én szakítanék a helyedbe, nálam ezek után elvesztené a bizalmat.

2019. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Semmi bűnt nem követett el. Beszélget ennyi. Te meg hisztizel, ezért nem mondta el. Én szorítok neki.
2019. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Nyugi, nem csal meg, csak viszket a lány hüvelyfala, és akkor miért ne tehetne meg egy apró szívességet hogy megvakargassa...


Viccet félre, dobd ki a fenébe. Egyértelműen hülyére vesz, átver, hozza a szar kifogásait és hazugságait.


Jobbat érdemelsz, ne add fel!

2019. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Uhh lefáradt az agyam amire a végére értem. De màr érdekelt a sztori.

Miért jó a nõknek ennyit pletykálni??

Amúgy élõben is ennyit beszélsz? 😂

2019. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
99%
Nem igazán szoktak meghatni az itteni megcsalós történetek, furcsa mert a te esetedben konkrét tipikus megcsalás nem történt, mégis sokkal szomorúbbnak éreztem. Jó sok fájdalom van ebben a kis megfogalmazásban. Tudom, kegyetlenül fog hangzani, de bárcsak lefeküdt volna azzal a lánnyal és megtette volna neked ezzel, azt a szívességet, hogy könnyebben elengeded. A testi megcsalásnál szerintem a lelki árulás sokkal, de sokkal rosszabb. Ha életem nője egyik este úgy jönne haza, hogy a buliban összeakadt valami csávóval - mindezt őszintén elmondva, megbocsájtanám. De az, hogy 1 évig írogat közben ködösít, hazudozik, miközben már valami B terv státuszba kerültem át az értékrendjében, nem. Nem lenne folytatása kettőnk kapcsolatának.
2019. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

#5 12:26


Amúgy élőben is ekkora tapló tajparaszt vagy?

2019. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki idegesít, annak nem szoktam képeket küldeni, meg beszélni vele minden nap. Akkor sem, ha kidolgozza helyettem a tételeket. Kamuzik. Lehet, hogy nem történt "semmi", legalábbis ő ezzel nyugtatgatja magát, meg téged is, de a naponta flörtölős beszélgetés igenis valami. Ha idegesítené, meg le akarná rázni, egy év alatt lerázta volna.
2019. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy konkrétan nem csalt meg, viszont hazudott, ami szerintem van majdhogynem olyan súlyos. Okkal nem bízol benne, mert egyértelmű, mit akar a másik fél, ő meg ne hogy elküldte, de hazudott is és még igazából az ő hiúságát is legyezgette, hogy fut utána egy csaj. (részben ezért sem szakította meg a kapcsolatot vele)


Szóval ha fizikálisan nem is csalt meg (bár őszintén, szerintem erről csak nem tudunk jelenleg, de egy-két csók simán elcsattanhatott már...), ezzel a műsorával éket vert közétek.

Nekem nem férne ezek után bele a viselkedése. Kap egy esélyt hogy a csajt elküldje, ah ezek után azon kapod, hogy irkálnak, szerintem egyértelmű, hogy nem vagy annyira, ill. a kapcsolatotok fontos neki, ergo szakítani kell.


30n

2019. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

kis naiv.


velem is így beszélgetett egy fickó, és az ő nője is veszettül hinni akart neki.


engem meg úgy tájékoztatott, hogy a nő házsártos és szakít vele.


rólad is ki tudja miket mesélt a párod.


nyilván a csajt benn tartotta a körbe, el vagy tájolva, ha úgy látod, a lány nyomult szegény párodra.


sztem a pasid adta alá a lovat, és nagyon is benne volt/van a buliban.


nálunk is ez majd egy évig ment, amikor a nő dolgozott rá, amikor aludt mellette, amikor utaztak, éjjel és nappal megoldotta, hogy írjon, hasonló litániákat, mint a te párod.


de legyél okosabb mint ez a nő, és ne kajáld be, hogy a párod nem akr a másiktól semmit.


hazudott, átvert... és ki tudja, mivel hülyíti a másik csajt is, amiért annak megéri kapcsolatban maradni vele.

menekülj!!!!!

2019. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!