Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ez megcsalás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalás? Hogyan bízhatnék újra?

Figyelt kérdés

A barátom egyetemen tanul és egy éve megismerkedett egy lánnyal, aki minden nap írogatott neki, és mondtam, hogy nagyon zavar, hogy ennyire nyomul. A barátom azt mondta, hogy idegesíti és hogy lerázza. Na most, eltelt egy év, és volt egy több hetes egyetemi program nekik nemrég, és ott volt az a lány is. Én bíztam benne, hogy lerázta, meg minden, de miután hazaért észrevettem, hogy a lány írt neki. Megkérdeztem, hogy már megint írogat? A barátom egy szóval lerázta a kérdéseimet, de látszott, hogy kényelmetlen neki. Mondta, hogy már idegesíti. De furcsa volt ez az egész és éreztem, hogy itt valami nem oké. Azelőtt sosem tettem ilyet, de elkértem a telefonját. Azt mondta, hogy hónapok óta nem beszéltek semmit, és hogy csak az elmúlt két hétben írogat megint... Hát teljesen összetörtem, mert kiderült, hogy egy éve csaknem minden nap beszélnek. A lány nagyon durván nyomul. A barátom meg litániákat ír neki, meg képeket küld, hogy éppen mit csinál.. ugyan azokat a képeket, amiket nekem is.. Meg pirulós fejeket.. Nem tudom, szerintem aki le akar rázni valakit, az nem ír így egy lánynak.. Főleg nem olyanokat, hogy igyekszik megfelelni neki...A lány meg írta, hogy csajokkal mennek fürdeni és hogy kezdheti ott a megfelelést a barátom, hogy elmegy velük.. Ő pedig azt írta, hogy jól hangzik. És még csomó hasonló kaliberű dolog. Számomra szörnyen esett, hogy egy évig a szemembe hazudott, és akkor is írogatott a lánynak mikor én épp főztem neki. Mikor szembesítettem és válaszokat akartam csak azt tudta mondani, hogy nem történt semmi, és hogy azért nem mondta el, hogy beszélgetnek, mert ő ezt nem érezte annak. lol. Kiderült, hogy cipelte órákra a csaj seggét kocsival, meg, hogy a lány becézgette a barátomat, meg minden.. A barátom azt mondta, hogy csak azért beszélgetett a lánnyal, mert kidolgozott anyagokat kapott tőle, de nem értem, hogy ezt miért kellett volna titkolnia. Ha elmondja, hogy ez a helyzet az elején semmi sem történik, elfogadom, hogy beszélgetni fognak a lánnyal, így viszont, hogy hazudott egy évig, és ennek ellenére állandóan azt hangoztatta, hogy benne bízhatok, meg hogy idővel meglátom, hogy rászolgált a bizalmamra nem tudom, hogy tudnék bízni benne. Az is furcsa volt, hogy mikor a beszélgetés vége fele értem rám kiabált, hogy na most már elég és kitépte a kezemből a telefont. Napokkal később megbeszéltük, és megengedte, hogy elolvassam a végét is. Próbáltam még egy esélyt adni neki, de egyszerűen nem tudtam túltenni magam a dolgokon. Eddig 2 komoly kapcsolatomban is megcsaltak, és a mostani barátomnál éreztem azt, hogy feltétlenül megbízok benne és, hogy sosem verne át. Aztán jött a mélyütés. Nagyon szeretem őt és próbálom elhinni az ő verzióját, de számomra akkor is fura ez az egész. Úgy érzem mindent megadtam neki, és éppen ezért nem értem miért kellett ezt csinálnia.


Ti mit tennétek, vagy hogy élnétek meg ezt az egészet?


2019. júl. 30. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

és de megcsalt, ezt nevezik érzelmi megcsalásnak.


az érzelmi energiákat kivitte a kapcsoléatból, és a másik nőnek szentelt időt, figyelmet, ez rosszabb, mintha csak dugta volna, mert érzelmileg is nyakig benne van, sztem szerelmes a másikba.


és megcsalt, elárult azért is, mert visszaélt a bizalmaddal.


nem értem, mit eszel egy ilyen majmon, de ha maradsz, meg is érdemled ezt a sorsot.

2019. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálod hinni az ő verzióját? Akkor gratulálok. Átvert, irogattak, nem keveset, kocsikáztatta te meg próbálod elhinni amit mond? Nem derült még ki elég hazugság? Ugye ezek szerint találkozgattak, hisz megbeszélték mikor hová megy érte kocsival stb. Ki tudja hány találkáról nem tudsz.

Amúgy ha valakinek ez a "semmi nem történt" kategória az vagy vak vagy hülye.

Igenis történt a hátad mögött és sokszor, sokáig. Hinni akarsz? Akkor higgy, te életed.

2019. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálod elhinni a verzióját?.... Mégis miért csinálod ezt magaddal. Hallgass már egy kicsit a józan eszedre - ha még megvan. A pasid 1 éve folyamatosan megcsal. Biztosra veheted hogy megdugta a csajt, alkalmanként össze is futnak. Szerinted miért tépte ki a telóját a kezedből? Kitörölte a beszélgetésnek azt a részét ami a találkájukra utalt. Ez egyértelmű.
2019. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is vannak lány ismerőseim, néha írunk egymásnak, egy-két alkalommal pedig véletlenül találkoztunk a városban. Fura lenne, ha egy ismerősömmel nem beszélnék, mert a másik nemhez tartozik. Viszont a párom iszonyatosan féltékeny. Ha csak megemlíteném, hogy egyik lánnyal évente 2-3 alkalommal váltunk pár mondatot, vagy amikor összefutottunk valahol véletlenül, akkor beszélgettünk, akkor a páromból kitörne a sárkány.

Nem mondok ezekről semmit, sőt letagadom. Igen, hazudok, mert nem akarok egy teljesen értelmetlen veszekedést. Ha megnézné a telefonomat, akkor lebuknék. De azért buknék le, mert bármi olyat írtam, amit nem illett volna, hanem a hazugságom miatt, amit a féltékeny párom miatt követtem el.

Ha elmondhatnám, hogy találkoztam Gizivel és megittunk egy kávét, akkor nem kellene hazudnom.

(Mindezek közben a párom kitette az asztalra az egyik pasitól kapott virágot.)

2019. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez megcsalás. Egy az hogy ugyanugy viselkedett vele mármint a csajjal mint anno veled. Még ha csupán egyetemi csaj haverja lenne akkor minek titkolt dolgokat. Még miért nem mutatott be neki stb. Ezek mint furcsa dolgok. Azon sem lepődnék meg hogy kiderülne hogy megcsalt vele.
2019. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!