Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam anyámnak, hogy apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyámnak, hogy apám csalja?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy az apám megcsalja anyámat, egy velem egykorú lánnyal. Nem tudom mióta tart és pontosan mi van közöttük csak láttam az üzeneteket. Apám azt írta a r.nak, hogy soha senki iránt nem érzett így, és h nemsokára elhagyja az anyámat...és h sok kalandja volt már, de ilyen érzéseket még senki nem váltott ki belőle.
2019. aug. 4. 17:43
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
7%
Nehogy. Felnevelt bmeg. Tartsd szem elott. Apaddal beszelj.
2019. aug. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
Először apáddal beszélj. Ha nem lehet, akkor anyáddal. Ha hallgatsz, akkor falazol, és megromlik a kapcsolat anyáddal is. Nem nyersz vele semmit, ha hallgatsz.
2019. aug. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
Apád valszeg mindenkinek ugyanezt mondja, mert eddig bevált neki.
2019. aug. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni nem fogja anyádat, már rég elhagyta volna, ha akarja. Feltehetően apád nem annyira hülye, és tudja jól, hogy a fiatal lányka hamar lelépne mellőle.
2019. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez sablonduma, apád csak hülyíti a kislányt... viszont én igen, elmondanám anyámnak, h mit láttam, aztán majd ő kezd az infóval, amit akar...
2019. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
6%

Apáddal beszélj előbb!!


Próbáld meg előbb rendbe hozni amit lehet, először az legyen a cél hogy együtt maradjatok mint család!

2019. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Értem, amit az utolsó mond, és valahol jogos, de nem... nem a te felelősséged a szüleid házasságát egyben tartani! Én igenis “köpnék”! Asszem 5 voltam.
2019. aug. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
11%
én a csajjal beszélnék,hogy tisztában van-e,hogy házas emberrel kavar?
2019. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Először én is az apámmal beszélnék. Megmondanám, hogy tudok a dologról és vagy ő mondja el anyámnak, vagy én. Válasszon.
2019. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
31%
Ne mond el, apáddal beszélj, ha tudsz! Aztán meglátod hogy alakul
2019. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!