Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elmondjam anyámnak hogy apám...

Elmondjam anyámnak hogy apám megcsalja?

Figyelt kérdés
kb fél éve tudok arrol hogy apám megcsalja anyámat, heti rendszerességgel, ugyan azzal a növel. Egyszer már kiderült ez, de nem a teljes igazság, igy anyám elnézte a dolgot és tovább lépett a dolgon, mert nagyon szereti apámat. Apám viszont mindent nekem mond el a másik növel kapcsolatban mert csak bennem bizik. Nagyon jo a kapcsolatom a szüleimmel, igy iszonyat lelkiismeretfurdalásom van hogy anyám arcába mosolygok miközben én tudom az igazat. Nagyon bánt ez a dolog, nagy teher a számomra. Eleinte ugygondoltam nincs nekem ehhez közöm, az ö magánéletük, rendezzék ahogy tudják...de anyámat sajnálom nagyon. Ki mit tenne a helyemben...segitsen valaki.

2017. febr. 19. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
Apukád nem igazán okés ha így van. Én ezt nem hiszem el. ha igaz akkor ne szólj bele, lehet tudja anyukád de inkább hallgat és elviseli. Nem tudom hány éves vagy, de a szex az csak szex, testiség. Ígyse úgyse szólj bele.
2017. febr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Apád neked mesél a nőügyeiről?Undorító egy ember, nagyon sajnálom édesanyádat, nálam alap lenne, hogy elmondom neki.
2017. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
92%
Ne mondd el egyelőre anyukádnak.Először apáddal beszélj,hogy fejezze ezt be,mert undorító amit csinál.Ha továbbra is folytatja akkor szólj csak anyudnak.
2017. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, Nem az van hogy haverként társalgunk a dologrol, 30 éves vagyok nekem már saját családom van, de rájöttem és nem tagadta, azota meg nekem beszél csak rola mert nincs más akinek elmondhatja. Anyámnak kellene de nincs mersze hozzá, elmondása szerint a másikat nem szereti csak a szex miatt van. De sajnálom anyámat mert ha tudná biztosan nem engedné többet az ágyába maga mellé. Csak abba gondoltam bele milyen lenne anyám helyébe lenni és a gyerekem nem mondja el. Pedig amugy mindent megbeszélünk egymással.Ez nagyon gáz helyzet
2017. febr. 19. 17:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Folyamatosan azt szajkozom apámnak hogy el kell mondania, meg hogy ez milyen megalázo, hogy szégyell e anyuval aludni éjjel miközben ilyeneket tesz, aztmondja mindezzel tisztában van és egyetért, de nincs mersze elmondani, és a másik nöt elhagyni sem mert azzal nagyon jo az ágyban és rengeteg kedvességet kap töle, többet mint anyutol.
2017. febr. 19. 17:44
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Te jó ég, fogalmazás alapján azt hittem 13 körül vagy. Akkor ne mondd el, anyukád nyilván tudja.Ő sem 20 éves már, nem akar egyedül maradni, elviseli. Ne szólj bele, ne alázd meg.
2017. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
14%
Ellaposodott a kapcsolatuk.Ha Te 30 éves vagy akkor jó régóta vannak együtt.Papusnál eljött a kapuzárási pánik..beszélgess el vele!
2017. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
#6 ha anyukája úgyis tudja, akkor miért ne mondja el? Szerintem mindenkiben lehetne ennyi tisztelet az édesanyja iránt, nem tudnék ezzel a tudattal anyukám szemébe nézni, plusz ha az én gyerekem titkolna előlem ilyesmit és megtudnám, egy világ dőlne össze bennem, óriási csalódás lenne(a megcsalásos dolog lenne a kisebb gond).
2017. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8%
Azért ne mondja el, mert az anyukája számára megalázó lesz hogy a lánya tudja hogy az apukája megcsalja de ő mégis tűri. Nem kell ezzel szembesíteni. Érted, nem? A lányom közli, hogy megcsalnak, de ok, jó így is.
2017. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
#9 szóval szerinted jó dolog asszisztálni a megalázáshoz és úgy nézni az anyukája szemébe, hogy tud erről(ne abból indulj ki, hogy az anyuka tudja, egyáltalán nem biztos).Gratulálok, nyilván te is egy 40+-os hapsi vagy, aki csalja a feleségét.Gerinc manapság kevés emberben akad.
2017. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!