Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Volt olyan köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt olyan köztetek aki elvált a szeretője miatt, mert benne találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
Mi vokt az a plussz,ami még válásra is rávesz valakit? Gondolom nem szimplán a szex.
2019. aug. 6. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Legfőbb hajtóerő a szakításhoz ha a megcsalt fél kiteszi a megcsaló szűrét.

Természetesen millió változat létezik, de én ezzel szembesültem legtöbbször barátok elbeszéléseiből.

2019. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, a megcsalónak ehhez nincs ereje, amíg a párja ki nem teszi.
2019. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyetlen ilyen esetről tudok, bár az sem klasszikus szeretősdi volt... Egy ismerősömnek rossz volt a házassága, nem lépett. Titokban epekedett egy nőért, aki szintén párkapcsolatban volt. Aztán amikor a nő szakított a pasijával, akkor a házas férfi is mert lépni. Összejöttek, de végül is nem volt sokáig "szeretői kapcsolat", mert a férfi úgy egy hónapon belül beadta a válópert.
2019. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Egy barátnőm házassága teljesen jó volt, de aztán jött egy harmadik. Ráadásul a csaj nem a férjétől tudta meg, hanem egy közös barátjuk nem tudta tovább nézni, hogy átverik és elmondta neki az igazságot.

A feleség próbált a pasival beszélni. Szerette volna megtudni az okokat. Kész volt megbocsátani, de a pasi nem volt hajlandó beszélni. Pár hét hercehurca után elváltak. Maradt a szerető, összeköltöztek. Aztán a pasi megpróbált visszasunnyogni a családjához, esküdözött, ígérgetett, de az exfeleségét nem hatotta meg.

Így a pasi és (jobb híján) a szeretője azóta is boldogan élnek, amíg meg nem halnak.

2019. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Én nő vagyok, a bizonyos harmadik. Régóta tart már a szeretői viszonyunk, és felmerült benne, hogy esetleg megpróbálhatnánk együtt legálisan is, hiszen nem csak a szex tart össze, bizonyos fokig érzelmek is vannak, amiket még helyén tudunk kezelni. Leültünk beszélni, elmondtam neki, hogy ami kettőnk közt van, pont azért működőképes, mert egyrészt ő megkapja, amit otthon nem, hozzám akkor jön, amikor akar, sosem zaklatom, nem hívogatom, nincs oka parázni. Másrészt nekem is jó, mert mellette önálló maradhatok, nem én vagyok az, aki mos főz rá, és mégsem vagyok magányos. Ebben maradtunk, nem válik el, nem is akarnám a gyerekek miatt, de itt vagyunk egymásnak. Nem tudom, mit hoz a jövő, de egyelőre így jó, ahogy van. És igen, persze jöhetnek a leszavazások, hogy mekkora ribi vagyok, igazából nem számít, csak a kérdésre válaszoltam őszintén.
2019. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

mekkora ribi:::))))


Nem mondok semmit:) A leülésről meg a megbeszélésről:)

2019. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Miért kellene erről bármit elmondani? Leírtam mindent.
2019. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5/7Köszönöm az őszinte válaszod.Nem vagy ribi,csak így hozta a sors.Legyél nagyon boldog,ha már nem elégszel meg ennyivel akkor majd változtatsz.Ennyi.
2019. aug. 7. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Köszönöm! :)
2019. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, egy ismerősöm. Épp a hetekben derült ki, hogy az anno szeretőjét aki miatt elvált és jelenleg (még) a felesége is megcsalta. Csak előtte csinált neki 2 gyereket és a második születése után fél évvel derült ki a dolog... Kutyából nem lesz szalonna.
2019. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!