Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a jelenség milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jelenség milyen gyakran fordul elő? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Az exemmel már 1 éve nem vagyok együtt, megcsalt az exével, nagyon rossz volt kivakarni magam ebből a csalódásból, de szerencsére túl vagyok rajta, van azóta párom.


Már nem sokkal azután, hogy kidobtam a csalfa exem, jelentkezett 2 ivócimbije, hogy érdeklődnének felőlem, egyértelműen nem baráti szándékkal.

Az elmúlt 1 év során még 2 másik haverja ugyanezt tette és most még egy haverja kezdett el nagyon lelkesen írogatni, holott tudja ő is, hogy van valakim. Mindenkit elhajtottam.


Tényleg ilyenek a "barátságok" manapság, hogy ha "szabad a préda", akár felrúgnánk az évtizedes barátságot is egy numeráért? Szerintem egyikük se akart volna komolyat, ebben szinte biztos vagyok.


2019. aug. 8. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálad ez sorozatban jelentkezett, azért feltűnő, de magyarázhatod ezt teljesen egyszerűen is: megismertek a barátjuk által és szimpatikusnak tartottak.


Ha Ti ketten lezártátok nincs azzal baj ha épp" egy barát lép a nyomdokaiba. De ennyi közeli barát nem lehet, inkább haverok -és ivócimborák, ahogy írod-mint barátok, gondolom.

2019. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az első 2 tényleg ilyen egyetemi ivócimbi 10 évvel ezelőttről, szerintem őket annyira nem hatotta volna meg, ha ezennel vége a haverságuknak. A legutolsó viszont közeli barátja, talán az egyik legjobb..


Nem tudom, lehet az exem választ rosszul magának "barátokat".

Inkább csak a tény, hogy igazából egy potenciális futó kalandért rizikózna valaki (pláne az utolsó) egy barátságot... Csak én húzom magam fel ezen, hogy ilyenek az emberek? :D

2019. aug. 8. 10:07
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Telorol irok: szoval en no vagyok es anno az en baratom haverjai is nyomultak.mar akkor is amikor mi egyutt voltunk.szakitas utan kevesbe.De ez a nokre szerintem hatvanyozottan igaz,az osszes “baratnom” kb miutan szakitottam aktulais parommal ramasztak exeimre...nyilvan nekem nem is lettek azutan baratnoim..de annyi ilyen sztori van hogy tesok csabitgatjak el egymas pasijat vagy baratnok masznak ra a pasira vagy ferj es felsegnel is ...szoval igen ilyen jellemtelenek altalaban az emberek:)
2019. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfi barátságok nagy része ilyen felszínes. A barátság szót nem használnám rá, tényleg az ivócimbora a megfelelő szó. Eddig minden páromnak ilyen barátai voltak, a mostani párom baráti társasága is ilyen, elvannak elhülyéskednek csomó időt töltenek együtt de amint feljön egy komolyabb, lelkisebb téma vagy valakinek valamilyen komoly problémája van azonnal megszűnik az egység. A nagy részük képes azonnal elindulni haza hogyha valaki elkezd lelkizni. És igen, nem tabu a másik exe (vagy barátnője) sem. 2 komoly kapcsolatom volt előtte, szakítás után mindkét exem barátai rám voltak akadva.

Ezek a barátságok szinte csak a félelem miatt léteznek még, hogy ne maradjanak egyedül. Régen kinőtték már egymást, folyton megy a sárdobálás és leszólás egymás háta mögött de valaki akkor is kell akivel el lehet menni ide-oda.

2019. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Hát ezt én sem értem...nem kezdenék barátaim exnőjeikkel. Valahogy fura lenne.

F36

2019. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura haverok exnőivel kezdeni. De ti már szakítottatok. Miért vágná haza a barátságot, ha az exed egyik haverjával összejönnél?
2019. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Miért kéne felrúgni egy barátságot, ha meg lett a haver régi nője?

Micsoda marhaság?!

Inkább a barát dugja, mint valami lepukkant politikus, vagy piaci kikiáltó.

2019. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Az a pasi félrement, mikor együtt voltatok, valószínűleg nem te voltál élete nője.

És ezt a haverok is tudják.

2019. aug. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, igen... Sokat nem jelentettél neki, ha megcsalt. A haverok is végig tudhatták. Meg van egy réteg, akik mindenre rárepülnek. De ott a barátságok sem olyanok.
2019. aug. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az exek - bárkié is - ugyanúgy köz-prédák, mit bárki más!

Nem látom be, hogy egy elhagyott partnerrel miért ne lehetne boldog egy barátnő vagy egy barát?

Sok esetben egy özvegyet az elhunyt barátja, barátnője tesz boldoggá; ez nem akadálya egy jó párkapcsolatnak.

2019. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!