Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért negcsalás ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért negcsalás ha valakivel együtt alszunk, megcsókolunk egy idegent?

Figyelt kérdés

A flörtölés megcsalásnak számít? Mi számít egyáltalán annak?


A barátom úgy gondolom kb mindent megcsalásnak tart. Kezdetben nem így volt. Már megbeszéltük milliószor ezt, de nem értek vele egyet pár dologban. Mondani nem akarom neki, mert akkor azthiszi biztos megcsalom majd. De pl a flörtölést mint olyat én nem értem...abban semmi megcsalás nincsen. Engem nem zavar,ha néha incselkedik a másik fél valakivel. Egyszer kétszer jó ha mástól is kapunk visszajelzést vagy csak bókolok olyannak aki szimpatikus,vonzó számomra. De nem akarok tőle semmi többet. Megcsalásnak tartja azt is ha valakivel együtt alszom és az férfi. Sosem csinálnék ilyet, mert minek aludjak mással? De az nem megcsalás ha egy ágyban alszik valakivel. A csókkal meg úgy vagyok, ha pl egy buliban történik, idegennel semmi gond. Nekem belefér. Szerintetek mi a megcsalás?


2019. febr. 21. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
megcsalás relatív. Valakinek egy flört is megcsalásnak számít, míg másoknak egy kósza menet is belefér
2019. febr. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez most egy komoly kérdés? Hány éves vagy?
2019. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
csók is már. Flört nem érdekel.
2019. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A csók egyértelműen az.

Az idegen férfival alvásnál a körülményektől függ (miért alszol vele, hogykerültetek egy ágyba, mi történt előtte, ha alszol vele nem ismerted már ezelőtt?).

A flört néha belefér, de nem olyan szinten, hogy mindig mindenhol mindenkivel.

2019. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a flört is. Engem csak a párom véleménye érdekel, nem szeretek "incselkedni" (gyerekes).
2019. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
A te nézeteidet vallom. Ezek apróságok. Ennél sokkal fontosabb egy jó és tartós kapcsolathoz a mély érzelem mindkét részről. Mondjuk egy munkahelyi flörtölés, csak feldobja a napot. Még a párom is jobban jár, ha feldobva és nem búval bélelten érek haza.
2019. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Klasszikus értelemben megcsalás a dugás, de ez teljesen lényegtelen, mert mindenki annyit tolerál, amennyit akar.


Nekem a mással alvás (egy ágyban), és főleg a mással smárolás nem elfogadható. A flörtölés sem. Hülyéskedni lehet, de egyértelműen erotikus flörtölést nem viselem. A párod jelenlétében pedig kifejezetten tapló viselkedés.

2019. febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Miért NE lenne megcsalás a csók? A csók a vonzódás és/vagy a szerelem kifejezése. Teljesen evidens szerintem, hogy ha a párodon kívül mással csinálod, akkor az megcsalás...


Azt meg nem is igazán értem, hogy egyáltalán milyen szituáció vezethet oda, hogy együtt aludjak egy más férfivel, aki nem a párom...???

2019. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

Megcsalás a csók, és a rendszeres-látványos flört is az a szememben.

Az együtt alvás a körülményektől függ.

Egyik nyáron barátokkal kempingeztünk, akkori párom nem volt velem (friss kapcsolat, szabadságok stb). Amikor beáztam átköltöztem ahhoz a fiúhoz akinél volt hely. Szükség törvényt bont. Ha emiatt egy rossz szót szólt volna a párom én dobom ki, nem fordítva.

2019. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálam minden megcsalás, amit a párom VELEM is csinálhat. szóval ha megtudnám hogy egy csajjal flörtöl, de ha meg is csokolja vagy ne adj isten egy ágyba alszik vele, akkor elgondolkodnék azon miért csesz igy ki velem... DE ez én vagyok. mivel egyrészt szuper féltékeny is tudok lenni ez is benne van. De hálistennek a pasim eddig nem adott okot arra hogy féltékeny legyek komolyabban.

Szóval amiket irtál nekem egyáltalán nem férne bele.

De ez az én véleményem.


20/L

2019. febr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!