Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Történt már valakivel hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Végtelenül el vagyok keseredve, olyan "a lélek betegíti meg a testet" érzésem van, nem tudom, hogy a párom hűtlen volt e. Leültem már vele beszélgetni erről és tök normálisan azt mondta, hogy nem. Na meg teljes mértékben érzem a szeretetét az elejétől fogva, de sajnos olyan férfi is van aki úgy csalja meg a párját, hogy közben szereti. Nem akarom elhagyni mert konkrét bizonyíték nincs rá és benne van a pakliban hogy én tévedek, de vannak furcsa dolgok körülötte és a múltjában és nem látom ebből most a kiutat. Egyébként egy jó emberről van szó, nem ártana a légynek sem, az utolsó hajléktalannak is segíteni akar.
2019. júl. 4. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha úgy akarsz vele együtt maradni, hogy közben képtelen vagy bízni benne, akkor szenvedj csak tovább.
2019. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na és miből gondolod,hogy az volt?
2019. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van konkrét gyanúd? Mert ha nem viselkedik gyanúsan, akkor ezt magadban kell lerendezd. Nem lehet így hozzáállni egy kapcsolathoz.
2019. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ok nélkül gyanúsítod,ez meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat és előbb-utóbb vége lesz.


Bízz meg benne ha nincsenek gyanús jelek.Az,hogy vannak furcsa dolgok körülötte...és ezek mik?

2019. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolatból lépett ki amikor engem megismert. Volt barátnőjeként említette már nekem, de amikor az első találkozásunk után írt nekem egy üzenetet (ami mondjuk elég korrekt volt) azt mondta egyik napról a másikra nem tud belőle kilépni, de nagyon jól érzi magát velem és szeretné megpróbálni velem. Kb két hét múlva összejöttünk. De az exe még írogatott neki amit el is mondott nekem csak kb a 2.-3. alkalom után kezdett már az átlagosnál is jobban idegesíteni, tényleg szemmel láthatóan nagyon szomorú voltam és nem tetszett, hogy mit akar tőle még mindig. És egy idő után elkezdte a párom inkább titkolni, nem szólt már róla, ami elvette a bizalmam egy részét, és ezt onnan tudom hogy kiderítettem. Lehet hogy nem sűrűn beszéltek, csak alkalomadtán, mert a csaj mindenhez tőle kért segítséget, de amikor rajtakaptam egy beszélgetések nem már fél éve voltunk együtt. Abban a beszélgetésben nem volt semmi gyanús, átlagos dologról írt neki, nem tudom a többi milyen lehetett. Sok balhé volt ebből, máig azt mondja hogy miután összejött velem nem volt köztük semmi, de azért mert nem működött köztük a dolog nem utálja és baráti viszonyban maradtak.
2019. júl. 4. 10:01
 6/11 A kérdező kommentje:
Félek, hogy még visszatáncolt hozzá amikor már velem volt mert csak azért nem mondja mert mára már tényleg engem szeret. Nem biztos hogy így van de ha mégis nekem ez nem korrekt. Mert az első perctől hogy megkért engem arra hogy legyünk együtt, nem illik már senkivel lenni. Akármilyen friss és komolytalan még. És ez zavar hogy ezt már sehogy nem tudom meg és nem tudom mit kéne inkább hinnem
2019. júl. 4. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól értem akkor a pasi szétment az exével amit korrekten el is mondott, viszont baráti kapcsolatban maradt vele mert az ex sokszor hozzá fordult amit a pasi szintén korrektan elmondott. De te mindenért problémáztál, csináltad a fesztivált, féltékenykedtél és ezért ő a továbbiakban inkább elhallgatta ha az ex írt. És ezért most te már nem bízol benne. Friss szakításon van túl de korrekt és őszinte volt hozzád. Szerintem csak idő kellett volna neki. Hát jól elcseszted. Oda a bizalom.
2019. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod feldolgozni a múltat, nem lesz jövőtök. A legelejétől őszinte volt hozzád a srác, te meg bizalmatlankodsz. Megéri ez ha egyébként meg jó lenne a kapcsolatotok? Miért problémázol ilyesmin? Felnőtt emberként fogadd el a történteket és lépj tovább.
2019. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te csalod őt kérdező?
2019. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasi akivel egyutt voltam vegig atvert engem hónapokig mikozben otthon varta a nő es a gyerek.... A nőt is szinten rezzenéstelen arccal napi szinten atverte. Ugyhogy vannak ilyen artatlannak tűnő szelhamos fergek
2019. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!